• eski evleri alıp yenildikleri program.evleri artık kremden başka bi renge boyayın diye karşıma alıp bas bas bağırmak istiyorum. scott tam bir göt izlerken o kadar uyuz oluyorum ki o adama oh karısı iyi yapıyor buna diyorum ,amy onu sinir ettikçe iç yağlarım eriyor. bide her programda farkettiyseniz osuruktan bi entrika meydana geliyor. ne bileyim mesela evi yetiştirememiş oluyorlar,evin içinden fare çıkıyor,o çıkmazsa yılan çıkıyor bilmem ne . neyse her ne kadar uyuz olsam da anlamsız bir şekilde izlemeye devam ediyorum.
  • lifetime turkey kanalında yayınlanıyor. program,tam bir bad ass olan gayrimenkul yatırım uzmanı scott yancey ve karısı amy'nin şehirdeki virane evleri satın alıp muhteşem hale getirmeleri ve sonra güzel fiyatlara okutması üzerine kurulu.

genel tanıtım
  • cimrilik hikayeleri başlığına scottın para gidiyor diye kalp krizi geçirmesini ekleyebiliriz. izliyorum güzel kahvaltılık olarak gideri var.
  • karısı da iç mimar. emlakcisi hem cupcake yapıyor hem palyaço ayarliyor hem pc de animasyon ve sosyal medya işlerinden anlıyor. böyle organizasyon görmedim. ayni kanalda rakip programı (bkz: zombie house flipping)
  • bana göre ev yenileme programlarının en eğlenceli olanı. yapılan iyi türkçe dublajın da bunda etkisi olduğunu düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap