şükela:  tümü | bugün
 • bir kripto para birimi. büyük bir firmanın kripto para yatırımı olarak düşünebiliriz.

  entry yazdığım tarihte fiyatı, 0.75 usd / 0.00005170 btc.

  -------
  alıntı :

  100 milyondan fazla kullanıcıya sahip kesintisiz yayin akışına sahip bir platformun yaratıcısı, şimdi de video paylaşım endüstrisini, flixxo adındaki yeni bir platform ile sarsmaya hazırlanıyor.popcorn time, lisanssız videolar için akıllı sözleşmelere dayanarak yasallaştırma sağlama ve sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmak için uyğun bir teknoloji geliştirdi.

  flixxo bittorrent protokolünü kullanan, merkezi olmayan bir içerik dağıtım ağıdır. flixxo, netflix ve youtube gibi video platformlarında olduğu gibi bant genişliği ve saklama alanında yüksek maliyetler içeren merkezi sunucular bulundurmaktan ziyade, bizi teşvik ederek aktif birer media dağıtıcısı olmamızı hedefliyor.flixx tokenler ile kullanıcılar ödüllendirilecek ve bu tokenler yeni videolar izlemek için kullanılacaktır.

  flixx ile video izlemenin maliyeti ucuzdur, ödediğiniz tokenlerin belirli yüzdesi yayıncı ile paylaşılır. flixxo da her yaratıcı ağa işini yükler ve gelir modeli seçer. paylaşım arttıkca, ağdaki yayını ve video geliride doğru orantılı olarak artacaktır. eğer bir kullanıcının kredisi biterse, sponsor olan video içeriklerini belir bir süre izleyerek yeni tokenler kazanabilecektir.bu yapı sayesinde, reklam verenlerin videolarını izletebilmesi için flixx satın alması gerekmektedir.bu sayede kendi kendine bir ticaret pazarı oluşacaktır.

  ----------

  satın alabileceğiniz borsa kucoin'e referansımla kayıt olabilirsiniz.
  https://www.kucoin.com/#/?r=1xq4s

  veya referanssız
  https://www.kucoin.com/ kayıt olabilirsiniz.
 • şu an kara kara düşündüren zamazingo. market değeri 46 milyon yaaw. toplam coini de öyle milyarlar değil.

  fikir güzel. açıklama güzel.. youtuberlar deli gibi para kazanıyor. bu fikir tutarsa flixerlar neden türemesin.

  neden kara kara düşünüyorum. monero da yaşadım bunu yazdım almadım bilmem kaç kat oldu.

  şimdi ben buna bi 200$ değerinde yatırım yaparım. bu gider 3 sene sonra 100 katına çıkar. keşke 500 yatırsaydım derim. hele 300 katına falan çıkarsa ( bu olursa market kapasitesi 13.8 milyar dolar olur ) ah neden 1000 yatırmadım derim.

  şu an market cap'i 13 milyar dolar civarı 7 coin var. ama ama toplam piyasa 700 milyar dolar. 3-4 sene sonra ne kadar artar vs.

  kısaca ben buna gireceğim en az bi 200 dolarla ama sonrası ne olur muallak.

  sonra da 3 sene hodul hodl.

  edit: ben de cingen oldum aq. ==> ku coin borsa linki