şükela:  tümü | bugün
  • bizdeki bit pazari kavramindan bir adim otede biseydir. burda sadece ise yaramayan eski seyler degil ayrica antika esyalar da satilir. cok degerli antika vazolardan tutun da, arayip da bulamayacaginiz koleksiyonlara rastlayabilirsiniz. kartpostallar, para ve pul koleksiyonlari, inci boncuk vs. 1000 euronun da otesinde alici bekleyen parcalarin sergilendigi bir yer iste. bizdekinden farkli olarak burda oldukca iyi durumda bulunan malzemeleri cok guzel bi fiyata kapatma firsatiniz da vardir ayrica. turk dayilarla satici veya alici olarak siklikla karsilamaniz ise kacinilmazdir. gidilesi gorulesi bir yerdir. kesin her seferinde birseyler almadan geri gelemeyeceksinizdir.
  • alm. bit pazarı.
  • soğuk bir haftanın nispeten ılık bir cumartesi gününde bana 50 eurodan fazla para harcatan yerdir.erfurter nachtflohmarkt'ta (gece bitpazarı, 16.00-00.00 saatleri arasında) 10 euroya müthiş bir sunideri ceket,15 euroya dire straits,bob seger, kiss, foreigner, van halen plakları, 3 euroya wishbone ash cdsi,5 euroya 1844 yılından kalma 1.reich jimnastikçileri bilekliği, birkaç euroya da birçok küçük antik kuntik işe yarayan-yaramayan şey satın alabilirsiniz.
  • at hariç her şeyi satılan yer. eğer almanya'ya kısa bir süreliğine geldiyseniz ve bir kere flohmarkt'a gitmişseniz türkiye'ye döndüğünüz de özleyeceğiniz ve aklınızda takılı kalacak olan yerlerden birisi.

en son 1 euro'ya metal ve şık bir mızıka aldım. geriye çalmayı öğrenmek kaldı.