şükela:  tümü | bugün
  • grup florance nightingale hastaneleri instagram hesabından görseli satın almak yerine logolu önizleme fotosuyla hazırlanarak verilen reklam.

önizleme görselinde stok fotograf sitesinin logoları kabak gibi görünüyor ama üzerine çalışma yapılıp reklam yayınlanmış.

florance nightingale hastaneleri için hayrına stok foto satın alacak bir kahraman aranıyor anlaşılan:))

bari hiç değise biraz logoları silmeye çalışsalarmış. o değil de bir de bu reklamı yüzlerce kişi beğenmiş iyi mi:))

reklam
  • gerçekten çok büyük rezalet, amerikan başkanı dahil herkese haber vermemiz gerekiyor.
  • benimkiler gibi gözlerce farkedilmeyen rezalettir.
    üstelik entry'i okuduktan sonra da baktım, baktım; yine göremedim uzun süre.
  • rezalet değil hatadır. ben de stock görselleri indirmeden önce önizlemesi ile tasarım yaparım. ok alan iş için indirme işlemi yaparım.

belki de görseli değiştirmeyi atlayıp ya da sunum görselini ekleyip paylaşım yapmışlardır.

abartılacak bi durum yok. fakat gülümsetici bir hata olmuş.
  • kanımı donduran rezalettir.

yarın öbür gün bir filmde çekim hatasına denk gelseniz yine rezalet başlığı açacaksınız siz anlaşıldı.
  • amerika'da avrupa'da japonya'da ve daha yüzlerce medeni ülkede hırsızlık rezaleti olarak damgalanır, türkiye'de bunu yapmazsan işte o zaman patron tarafından rezil personel kategorisine konulursun.
  • açılın ben pazarlamacıyım. 10 numara rezalettir, siktiriboktan markaların üç kuruşluk bütçeleriyle iş yaparken kılı kırk yarıyoruz, üç otuz paraya çalışan ajansların burnundan getiriyoruz, herkes işini düzgün yapsın aq, sanmayın ki "liyakat" problemi sadece kamu'da, özel sektörün de en büyük problemi liyakat.
  • cemşit'in* parası bitmiştir