şükela:  tümü | bugün
  • sözde a plus olan ama aslında devlet hastanesinden daha beter olan hastanedir. çalışan doktorlarına lafım kesinlikle yok her biri işinde çok iyi doktorlardır ancak konu yönetimse ve iç idari işleri ise dünyanın en kötü hastanesi olmaya adaydır. para alma konusunda evet a plustur.
  • ingiltere de modern hemşireliği kurmuş aynı zaman istanbulda hastanesi olan ve bildiğim kadarıyla baya popüler olan şey.
  • para tuzağı sanırım. tuhaf bir şeyler.
    ortopedi bölümünde ssklı olarak muayene ücreti 250 tl.'dir. evet evet.
    röntgen 50 tl. (kabul edilebilir)
    mr ise 300 tl.bizden 2 mr birden istediler bizde çok bulup devlete sığındık.

devletin doktoru sadece röntgene bakıp teşhisini koyabiliyorken bu hastanenin doktoru mr'dan sonra neler talep edecekti vallahi bilemiyorum. evi barkı bırakıp gelirdik heralde.

lan cidden ssklı olarak ortopedi muayenesi 250 tl. çok değil mi bana mı tuhaf geldi müdürler? (ne bileyim yıllardır hastaneye gitmedim)
  • adım attığınız andan itibaren sizi borca sokabilecek olan işletme. kızıltopraktaki şubesinin aciline 1 yaşındaki kızımın dudağını kanatması sonucu (tecrübesizlikten gereksiz yere paniklediğim için) gitmiş bulundum. kızım o sırada artık ağlamıyordu bile, zaten oradaki görevli de birşeyi yok, ilk çocuk böyle işte vs. minvalinde birşeyler söyledi. cerrahımız gene de bir baksın dediler. cerrah da geldi şöyle bir baktı ve o da birşey yok dedi. bekleme süremiz dışında geçen toplam süre takribi 2 dakika. sonra bizi vezneye yönlendirdiler, ve o da ne: 180 tl'lik bir fatura!!! paşa paşa ödedik tabii.
  • 'lambalı kadın'
    arkadaş bu kadın zaten ülkenin ileri gelen ailelerinden.baya ailesi komutanlarla,iktidarla falan içli dışlı.savaş var,durum karışık halk tepkili iktidara 'askerler ölüyor neden bir şey yapmıyorsunuz' diye.kızımız da ailesi balolara katılırken onlarla ilgisi olmayıp ordan oraya yardıma koşturan bi insan.sınırsız yetki veriliyor grubunu kur git askerlerimizi iyileştir diye.sınırsız fon sağlıyor.leydimizin de arayıp bulamadığı şey.komutandan yetki gelmiş,sana karşı sınırsız güven var,para desen gani,medya desteğini de almış arkasına.savaşlar zaten hemşirelerin yıldızının parladığı zamanlar olmuştur.tarihe bu kadın geçmesin de ben mi geçeyim şimdi..
  • okuyunca aklına skyrim gelen bir tek ben miyim acaba.
    (bkz: skyrim)
  • arkadaşımın babasını ameliyat etmek için 70.000 tl almış bir hastanedir. ki adam gata da doktormuş fakat uğramıyormuş gata'ya