şükela:  tümü | bugün
 • the falling filminde oynayan genç ve güzel oyuncu.
 • koca götlü oyuncu
 • outlaw king'de , robert the bruce'un eşi elizabeth de burgh rolünde izleyeceğimiz ingiliz aktris.
 • balıketli ingiliz artiz. bir içim su.
 • vücuduyla kate winslet'ı hatırlatıyor. winslet da kariyerinin ilk zamanlarından balıketliydi, bu açıdan eleştirilmişti, fakat umursamadı ve vücudunu korudu. umarım florence pugh da korur, zira zayıf hali şimdiki halinden daha güzel olmayacaktır. mesela amanda seyfried'ın birkaç yıl önceki hali şimdiki zayıf halinden daha güzel. aynı şey andrea riseborough için de geçerli, zayıflayıp iğne ipliğe dönüp bir de üstüne saçlarını kestirince yüzüne bakılmayacak birisine dönüştü, halbuki bloodline zamanı şahaneydi.

  florence'a dönersem... kariyerine başladıktan sadece iki yıl sonra yükselişe geçti. herkese nasip olmuyor böyle yükseliş. bazıları 10 yıl geçiyor, ancak ünlenebiliyorlar. florence iki yılda hızla ünlendi ama halen kariyerinin başında. başrolde yer aldığı lady macbeth'te çok iyiydi. yılın en iyi performanslarındandı. bu filmle ünlendikten sonra epey kötü olan aksiyon filmi the commuter'da, sıkıcı görünen bbc filmi king lear'de, kötü görünen netflix korku filmi malevolent'te oynadı. bu dandik işlerden sonra chan-wook park'la çalışma şansına erişti, the little drummer girl mini dizisinde rol aldı. dizi 2. bölümde sıkınca bırakmıştım gerçi. belki bir ara tamamlarım. bir diğer filmi outlaw king bugün yayınlandı. fazla sahnesi yok ne yazık ki, en fazla 15 dk görünüyor koca filmde. seneye onu fighting with my family'de başrolde, little women'da yardımcı rolde, midsommar'da başrolde izleyebileceğiz. üç farklı film. birisi spor (güreş), diğeri dönem, sonuncusu da korku türünde. eminim çok geçmeden daha nitelikli işlerde yer alacak, park gibi ustalarla çalışmaya devam edecek.
 • henüz 23 yaşında olduğunu görünce beni şaşırtan tatlımsı, 1.66m boyunda yaşına göre olgun görünen yaşça başarılı oyuncu.
  outlaw king filminde robert the bruce'un eşi olarak aldığı rol ile kendisini fark etmiş bulundum.
  son bir kaç yılda rol aldığı filmlerin bazıları şu şekilde:
  outlaw king (2018)
  king lear (2018)
  the little drummer girl (2018)
  lady macbeth (2016)
  malevolent (2018)
  the falling (2014)

  dediğim gibi henüz 23 yaşında olmasına rağmen iyi iş çıkarıyor, muhtemelen ileride iyi filmlerde kendisini görebileceğiz.

  1 mart 2019'da yayınlanacak olan fighting with my family filminde dwayne johnson ile başrolde de göreceğiz kendisini.
 • yanakları ısırılası şey
 • her türlü kemik ablayı memesiz ablayı seven bir birey olarak lady macbeth'te görüp aklımın çıktığı instagramdan falan takip edip dubişliğine bayıldım, body shaming yapacam derken yüzüne gözüne yeri gelsin storylerdeki ayılıklarına bayıldığım hatun.

  black widow'da oynayacakmış ordan iyice yürür şimdi
 • iyi oyuncu ve aşırı sevimli.

  kadının kıçından başka özellikleri de var biri de oynadığı dizi the little drummer girl mesela. kıçıyla var olmuyor yani arkadaşlar.

  edit: midsommar ile kıçı dışında da hakkı teslim edilince içimizin rahatladığı hatun.
 • bir süre midsommar filmindeki göz kamaştırıcı performansıyla hatırlayacağım genç ve yetenekli aktris.