• ing. floridalı.

(bkz: florida)
  • (bkz: floydian)
  • onuncu nesil taze damat.
  • kendisi hakkında çok şey diyemiyorum; "harikasın, süpersin, muhteşemsin, muazzamsın" dan başka. bu da beni üzüyor.
  • hard disk'ten hızlı bir yazar.* ilim insanı.
  • sözlükteki kaliteli yazarlardan.
  • eski usta tavla oyuncularından kimler kaldı? sorusuna cevap olabilecek son derece kaliteli ve akil kişilik..
  • 10 seneden fazladir su sozlukte yaziyorum-okuyorum; ilk defa adamin biri efendi efendi "ya ben sizinkine benzer bi entry girdim belki gormeden yazmissinizdir" demek yerine, "ya bu sozluk de ne hallere dustu tuh tuh" diye tepeden bakan, garip bir mesaj atti.
    gece gece tepemi attirdi.

gitmis bi' de ekran goruntusunu alip nick alti entry'si girmis. resme baktim. hak ettigi cevabi atmisim bence.*

hayir, ilk defa mesajda kufur goruyor desem o da degil; kendisi daha fenaymis;
    (bkz: #71139416)
    (bkz: #53615205)

bu arada evet; ahlaki seviyem gercekten cok bozuktur. oyle boyle degil.
  • ekşi sözlük’te, entry silme yetkisi bulunan hukuk müşavirlerine “praetor” deniyor ve bu titr de yazar profil sayfalarına etiketleniyor. girin bakın mesela kanzuk’un sayfasına praetor yazar en tepede. justinianus da praetordur misal.

sözlük yönetiminin esas adamı ve praetor’u kanzuk, özel mesaj yoluyla küfür edilmesi meselesine ilişkin olarak (#23895702) nolu entry’de şöyle bir açıklama yapmıştır bakınız.

“küfür, hakaret, nefret söylemi, aşağılamadan, ahlaksız itham, teklif ve taleplerden ibaret mesajların muhataplarınca ifşasını haberleşmenin gizliliğini ihlal olarak değerlendirmiyoruz. dolayısıyla gg olmuyor, haliyle entry silinmiyor ve tabi ki ispiyon da reddedilmiş oluyor.

mesajınız sadece bu tür içerikten ibaretse tamamı, yok çok güzel yazdınız da bir ara coşup saydırdınız diyelim, işte o kısmı ifşa edilebilir. ifşa doğrudan alıntı şeklinde olabileceği gibi, bana bööle dedi şeklinde ağlak bir tonlamayla da yapılabilir, mübahtır.”

• • • • • • • • •

floridian mahlaslı muhterem özel mesaj yoluyla bana küfür edecek, ben onun bu küfrünü nick altına yazınca, “özel mesaj ifşası” gerekçesi ile şikayet edilip silinecek entry heh? sevgili preator, bak “hz. kanzuk” diyor ki gg olmaz! çünkü küfür var ortada. do you understand? hangi praetor sildi bunu, bildem gidip çalacağım zılgıtı? kanzuk diyor silmeyin diyeeee!!!!!!!! anladınız mı!

• • • • • • • • •

(sildiğiniz entry’i copy&paste yapıyorum ben de mecbur. şu rezilliğe bak ya, ülkedeki hukuksuzluk sözlüğe de sirayet etmiş anlaşılan. küfür yiyeni değil de küfür edeni koruyor.)

https://hizliresim.com/noadvn

mevcut ahlaki seviyesini görmek için bir mesaj yollamış olmak yetiyor da artıyormuş meğer. allah ıslah etsin seni diyeceğim ama etmesin de. yalnızca ben değil, başkaları da acısın şu ahvaline.
hesabın var mı? giriş yap