şükela:  tümü | bugün
  • flört ilişki aşamasına evrilmek üzeredir.
    2. defa dışarı çıkılmıştır hatun kişi ile hatun kişi kendisini inanılmaz naif, namuslu bir aile kızı olarak tanıtmış öylede izlenim oluşturmuştur.
    bir sebepten dolayı bir emanet almak için arkadaş ortamına gidilir bu esnada ayak üstü hatun kişi arkadaşlar ile tanıştırılır.
    bu esnada arkadaşlardan biri kadına kitlenmiş durumda çok rahatsız edici bakmaktadır.
    ayrılırken mesaj atılır arkadaşa hayırdır ne o bakışlar sorunmu var diye. akşama anlatırım demesi üzerine işkillenilir kadın evine bırakılır.
    arkadaş aranılır tüm gece telefonlarımı açmaz, mesajlarıma cevap vermez derken sabaha karşı çağrı gelir arkadaştan link attım bak diye.
    link açılır bizim naif aile kızı bir adamın kucağında oturup kalkmaktadır.
    dahada iğrenç kısmı kadın lahusa dönemindedir ( çocuğu olduğunu hiç söylememişti kızı varmış) bu esnada memelerinden şarıl şarıl süt gelmektedir. bizim arkadaş video yakın zamanda izlemiştir kadını hemen tanımıştır.
    ertesi gün kadın çağrılır video açılacak olur.
    kadın video biliyorum mahkeme sürecim devam ediyor diyerek kalkıp gider yüzü bile kızarmadan.
  • (bkz: odaya girdiğimde memelerinden şarıl şarıl süt geliyordu)
  • unutmamak için yazmaya mı başlasam diye düşündüğüm kimisi hoş, kimisi trajikomik hikayelerdir. örneğin; kahve içmeye davet eden, ilk defa görüştüğüm bir beyefendi, türk kahvesinin yanındaki suyu içip bitirdikten sonra onun da yanındaki dekor olarak kuru buzla sis çıkaran şeyi de içmişti. dur yapma diyene kadar kafaya dikti. tadı kötüdür muhtemelen ama bozuntuya da vermedi. donmuş karbondioksitti galiba. yaşıyordur herhalde.
  • flört aşamasında yaşanılan ilginç hikayelere girer mi bilmem ama erasmusta türk bir kıza yunanım diyerek yürümüştüm. gençlik işte, o zamanlar "erasmusta türk kızı" başlığında bu kadar entry de yok, tamamen refleks ve alkolün etkisiyle yunan olmak istedim sanırım.

3 kişiden oluşan kız grubu bir süre sonra benim türkçeyi konuşmaya çabalamamla eğlenmeye başladılar ve gayet sempatik geliyordu onlarin dediklerini tekrarlamam.

sonrasında alkolün etkisiyle zayıflayan oto kontrol mekanizmasının kurbanı olarak ağzımdan çıkan " vay amk", 3 kızın aniden bana odaklanarak, "yoksa.." demeleri ve benim iyice sıvayıp "ya valla türk değilim" demem.

sonrasında koşarak kaçtım utancımdan. ama kaçarken deli gibi gülüyordum ne alakaysa.

kamu spotu: erasmusta türk kızı başlığını okuyup gaza gelecek genç sivilceli kardeşlerime; yunan olacaksanız alkol almayınız.
  • üniversite 1.sınıftayken gece evine bıraktığım lise son sınıf flörtümü tam dudaklarından öpüyorken babasının önümüze arabasını park etmesi, benim ne olduğunu anlayamamam, kızın kaç demesi ve ayaklarım götüme vura vura 500 metreyi 5 dk’da koşmam.

adam arkamdan kovalamadan sadece bağırdı ama arabayla takip eder diye her ihtimale karşı ara sokaklardan koşmaya devam ettim.