şükela:  tümü | bugün
  • karşı cinsten arzu edilen ilişkinin en net sübutu. lakin gel gelelim türkiye'de bu durum kezbanlıkta master yapmış olan hanım kızlarımızda değişiyor.

"üff ne bkıyo bu slk .s.s" minvalinde bin bir türlü kelamlarla fok balığı gibi çevresindekilere içinde bulunduğu durumu izah etmeye çalışır. neye bakacak gerizekalı! aşık olmuş çocuk sana!
  • ukala ve özgüven dolu olanı makuldür, kısa ve öz olmalıdır. sadece merak uyandırması yeterli, amaç çekmek sonuçta.
  • (bkz: george clooney)
    (bkz: eva longoria)
    bu alanda master yapmış kişiler arasında sayılabilir.
  • (bkz: klark çekmek)
  • gözlerin konuştuğu nadir anlardan biridir. arkadaşlarının gereksiz konuşmalarını dinliyormuş gibi yaparsın, göz kontağını kopartamazsın ama yanına gidecek cesaretin yoksa (bkz: ben) sadece bakarsın.
  • öncelikle gözleri kısıp bakmak lazım. bi de yeşil gözlüyseniz oldu bu iş.
  • becermesi zor bi bakış bu. ben zaten hiç beceremem de, bunu becermeye çalışan biri var çevremde uzun zamandır. böyle beni görünce sağ kaşını hafiften yukarı kaldırarak sol gözünü seyirtir gibi bişey yapıyo adam. bi de gözlerini kısıyo gibi oluyo. bunu yaparken de merhaba diyo, nasılsınız falan diyo bazen. ama işte o bakış öyle komik bi bakış ki, o sırada dediklerine odaklanamıyorum. bazen karşılaştığımızda yanımda olan arkadaşlarım bile fark ediyor durumun abukluğunu. böyle bi yamuluyor gibi oluyor sanki adam. bazen acaba bu flört bakışı diil de ben mi böyle anlıyorum diyorum, hani midesi falan mı bulanıyor acaba diye. şu sağda bi arkadaş var ya onun sağ kaşı kalkık halini düşünün işte öyle bişey heh
  • süresi önemli olmamakla beraber maksimum 10 saniyeyle sınırlı kalmasında fayda olan bakıştır. bu birinci adım atlatıldıktan sonra kısa aralıklarla (şöyle 3-4 dakkada bir kadar mesela) kaçamak bakışlar atarak devam eder. burada muhatabımızın bi kafede yan masada oturan dişi olduğunu varsayıyorum. arada koskoca 10-15 metre varsa ve hatunun gözü bozuksa bi sike yaramaz çünkü yapacakların. kaçamak bakışların aralarına dikkat cekilip cekilemediğini kontrol etmek için gizli bakışlar serpiştirmek lazım. ve tabi uff ne bkysn be .s .s ifadesi olmayan bi de surat lazım. (öyle bi ifade görürseniz gidin yumruğu gömün hatta burnuna, insanlığa bi faydanız olsun) olumlu ya da en azından olumsuz olmayan bi bakış mı yakaladınız? tamamdır demektir bu.

yine de bütün dişi yaratıklar prenses olduğu için amına kodumun memleketinde, bi girişimde bulunmak zorunda olan taraf sizsiniz aziz dostum. ben ceyrek asırlık kadıköylü halimle bahariye starbaksta oturan hatuna iski'yi bilip bilmedigini sormuştum, yani sınır yok. at yalanı, nasılsa bira ısmarlarken ya ben senle tanışmak için böyle bi yalan atmak durumunda kaldım, bu yüzden sucluluk duyuyorum biraz, ama yapmak zorundaydım heh heh diyecek ve şirin bile bulunacaksın boşver. kadınlar böyle ve biz böyle seviyoruz onları..

neyse efendim, soruya vereceği cevaba göre şekil alacak artık gerisi. iski sordum dimi ben? peki neden? cebimde fatura var amına koyayım kanıt gerekirse diye neden olacak. hatta kesişme başlamadan bireysel bankacılık yoluyla o faturayı ödemiştim ahaha. sağlam bi alt yapı ve pratik zeka gerektiren bi konudur flörtözlük.

tabi bir de şans faktörü var, gayet duvara da toslayabilirdim. ama karşı tarafın hal ve hareketlerinden çıkarımlar yaparak yanaşırsın zaten hatun kişiye, öyle barzo gibi gidip zart diye tanışak mı la, maça neyin giderik diyecek halimiz yok değil mi? he bu barney stinson tripleri nereye kadar derseniz, bi yerden sonra cidden sıkılıyo insan. ciddiyim lan. öyle hatunu tavla, yatağa at filan da değil, bildiğin eğlenmek, bi kaç saat güzel zaman geçirmek yetiyo zaten flörtöz adama. sonra zaten o hatunu yüksek ihtimalle görmüyosun bile bi daha.. bi süre sonra da azalarak bitiyo bu eylemler. kendi adıma böyle yani.. he bi de (bkz: entry nick uyumu)
  • (bkz: o_0)