şükela:  tümü | bugün
  • kucuk kucuk birkac detay, soz veya hareket, karsinizdaki kisinin niyetini anlamak icin size ipucu olabilir. flort ettiginiz kisinin niyeti "bu hatunla kesin evlenirim" mi yoksa "ulan 31 31 nereye kadar gerekirse cuval geciririm" mi yoksa "baba herkeste manita var zirvelerde sap gibi kaliyoruz ortaya karisik birseyler yapalim" mi oldugunu bu sekilde kolayca anlayabilirsiniz.

mesela bir filmde gormustum baba ogluna nasihat ediyordu. arabaya binerken sen kizin kapisini acip sen sofor tarafina gecene dek o da senin kapinin dugmesini acarsa o kizi kacirma demisti. tabi simdi arabalar merkezi kilt oldu, uzaktan kumandalar cikti bu teorem rafa kalkti.

(edit: iett 99 806 nin calismalari sonucu soz konusu film icin (bkz: #6488404))

(edit2: tercihettigimnick in calismalari sonucunda ise o sahnenin singles dan araklandigi bilgisi verilmistir.)
  • bunu anlamanin en guclu yollarindan biri de bebek sevgisidir. bebek sevgisi olan bir kisinin duygularinin safligindan suphe etmenize gerek yok.
  • benzinciye gittiniz. goz ucuyla bakin bakalim hic para cikartmaya yelteniyor mu yoksa "ahmet burdan hidiv kasrina gecelim" seklinde bir cumle hazirliginda mi. her iki durumda da yapacagin isler belli.

(bkz: evlenilecek kiz ve eglenilecek kiz arasindaki fark)
  • -ic camasirin ne renk
    -(anladim ben bunun niyetini)
  • ramazan ayinda;

-yer misin sevkilim seftaaaali?
    +tabiiiii
    -hani niyetliydin sen?
    +eee seyyyy...
  • denizden terlikle cikip sen de istiyon mu demek.
  • gözlerine bakmak.
  • cep telefonunuzu karistirmasi da belki ipucu olabilir. boyle sanki telefonun modelini, ozelliklerini merak ediyormus gibi resimlere, aranan numaralara veya rehberdeki telefonlara bakmasi baslangicta iyiye isaret olabilir. fazlasi zarar. ona da dikkat etmeli.
  • "flört etmenin kaç tane amacı var ki?" diye düşünmeme vesile olmuş metodlar bütünü. bazılarımız flört ederek sulama kanalı mı açıyor, bireysel silahsızlanmaya katkı mı sağlıyor anlamadım ki bu endişeyi ben? kur yapıyordur işte kişi.