şükela:  tümü | bugün
  • çevremdeki kadınların bir numaralı sorunu.

sebepleri kişiden kişiye değişmekle birlikte, kadın tarafından acil aksiyon alınmasını gerektirir.
  • -eşine yakalanma ihtimali kuvvetlenmiştir.
    -aradığını (!) bulamamıştır.
  • şarjı bitmiştir.
  • artık flört etmek için enerjisi yoktur.*
  • hayatında kadın fazlalılığından dolayı salmıştır
  • daha iyisini bulmuştur.
  • değil flört etmek kendine bile ayıracak zamanı bulamayan erkektir.
  • kriterlerini karşılamıyorsundur.
    adamın 5 kriteri varsa sen 3 ünden kalmışsındır haliyle mantığını kullamışsa sana yol vermiştir. diğer 2 seçeneği bekleyecek kadar da oç değildir.
    fazla muhatap olup seni de üzmek istemiyordur.
    helali haramı biliyordur kısacası.
    gidin piç şerefsiz erkeklere bakın. onlar hiçbir kızı reddetmez. istediğini alana kadar devam eder emenike.

ekleme
    madem bu kadar popi olmuş entarim biraz daha doyurucu bilgi vereyim bari yazıh milletin şukusu heba olmasın asdf.

sevgiyle hareket eden erkek/ kadın olsun fark etmez bir yerden sonra mantığıyla başbaşa kalıyor. sizin şu ayşede tektas almış kocası diyenler mantıklarıyla yeni yüzleşmiş kadınlar oluyor.
    benim derdim kadınlar tü kaka demek değil.
    şunu demeye çalışıyorum

mantığı ile hareket eden erkek sizi üzmesin.
    çünkü o erkek sizi hayatında daimi görmek son nefesinde bile sizi isteyebilmek için her yeri kontrol ediyor.
    bu erkeklere çok kızardım başlarda.
    sonra temiz sevgi helal yollardan insanca ömür boyu birlikte olmak için uğraşıyormuş içinde gel gitlerle savaşıyormuş.

kaldı mı bu zamanda böyle erkekler?
    ayrıca sevgiyle hareket eden erkek duygusal zekasıyla diyelim o tarz erkekler evlendikten sonra sizi fellik fellik aldatır.
    şeye benziyor bu bak.
    tatlı bisküvilerle anlık doyuma uğrayan insan bir zaman sonra gerçek bir yemek ister.
    bu erkekler sağlıklı erkek bacım. ev yemeği yiyor kıps.
    favorim mantığıyla hareket edenler. adamlar mis gibi. size aşk sözcükleri söylemeden fazla bağlantı kurmadan yol yapıyorlar. senin de kalbinde kara bir leke oluşmuyor.
  • flört ettiği kadın tarafından evlilik vb. konuların çok açıldığını fark eden erkektir.
  • belki flört değil de muhabbet ediyordur da, sen flört sanmışsındır ?