şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adamlar bayram tatilinde suriye'ye gidip bayramlaşıp dönüyorlar sonra da yok efendim biz savaştan kaçtık. tabi bende savaştan kaçsam gider ispanya sahillerinde güneşlenir denize girerim.

  youtube link

  alkışlarla yaşıyorum link
 • iğrenç bir görüntü oluşturan insanlardır. post-apokaliptik film gibi bu nedir lan? insanlarla veya nereden geldikleri ile ilgili sorunum yok ama o güzelim sahil şu hale nasıl getirilir aklım almıyor.

  vergi vermeden açtıkları dükkanlar aklıma geldi, bir de bu sabah bordromda gördüğüm 4500 küsür liralık vergi kesintisi. dedelerimiz bunun için mi savaştı lan?
 • çevre kirliliğine hiç değinmedim.
 • video fake beyler, açmayın. 17. yy florya sahilinde çekilmiş ama uçak sesi geliyor. bu işte bir terslik var. eğer 21. yy olsaydı türkiye bu kadar geriye gidemezdi.

  birde bu suriyeliler neden kenny mccormick gibi lan?
 • gerçekten berbat bir görüntü. bakın bunu sultanbeyli'de yaşayan bir insan olarak söylüyorum. varın gerisini siz düşünün.
 • müslüman din kardeşlerimizdir. mazlumlar savaştan kaçtıysa denize de mi girmeyecek? bu dünya hepimizin. hatta gidip orada gönüllü cankurtaran olabilirim. şaka lan şaka, hepsi boğulsa sikimi kıpırdatmam. amk terlikli yamyamları. (bkz: araplar dışarı)

  biri de "çevre kirliliğine hiç değinmedim" demiş. zaten kendileri çevre kirliliği.

  biz orada denize girsek mikrop kaparız amk! adamların kendisi mikroptan beter olduğu için mikropları öldürürler. yazık lan mikroplara.
 • atatürk zamanında yaşamak vardı. herşey bu hale gelmeden yaşayabildiğini yaşayıp sonrasında da erkenden bu dünyadan göç etmek.

  o yıllarda yaşayan insanlar ne şanslı insanlarmış. bizler çok şanssız insanlarız, ne yazık ki 2017'ye denk geldik.
 • içine ettiler ülkenin içine... hep söylüyorum bu ülkeye makedon'lar, boşnaklar, kosova'lılar tarih boyu hep göçler olmuştur. genellikle de çoğu bu ülkeye inanılmaz yararlar sağlamış insanlar olmuşlardır... zaten türkiye'nin insanı olmuşturlar.

  bu ama bu pezevenk kansızlar öyle değil işte. hazıra konarlar. paralarıyla orayı buraya sabote etme peşinde düşerler. kimseyi takmazlar falan tam anlamıyla rezil karaterli insanlar bunlar.

  gözünüzü seveyim şu adamları tek tek bulup yollayın artık ülkesine. yoksa bu ülkenin yaşanacak kısımları da kalmayacak artık.
 • her gece köpeğimi florya sahile yürümeye götüren biri olarak söyleyeceklerim var. her gece daha önce görmediğim en az 20 farklı 4-5 kişilik, 20 yaşlarında suriyeli erkekler görüyorum. çevrenin içine sıçmak bir yana, adeta bir virüs gibi yeşilköy'e doğru ilerliyorlar.