• gs taraftarının yavaştan ayıktığını gösteren durum. kurumsal aysal az daha bayılıyormuş "imp. fatih terim" tezahüratından sonra. olm mancini iyiydi, karizmatikti, teknik dehaydı. biraz sabredin lan adam ligi tanısın amk =(

http://www.radikal.com.tr/…terim_tezahurati-1188311

http://www.ntvspor.net/…loryada-fatih-terim-sesleri

(bkz: stay with us mancini)
  • (bkz: loading)
  • "fitih tirim" şeklinde olmasını dilediğim bir takım sesler. hatta daha da kısık olsun; oradan geçen biri de hayrına sesin sahibini boğuversin. biz de sonsuza kadar şu aptal kısır döngüden kurtulalım artık.
  • gene ufaktan duyulmaya başlanmıştır.

ya gene aklıma geldi şu “edepsiz bir teklif aldım” konuşması . çok komikti orada.
  • pat! küt! çaaat! bammmm! şangırt!
  • neredesin ey kebapçı dayı?
  • fenerbahceli olarak destekledigim hadisedir. fatih terim in galatasarayi kurtarma sorunsali taraftar in psikolojik bir saplantisidir. her seferinde husranla sonuclanmaktadir. su an tudor sucu nedir? lig de lider olmak mi?
  • bam bam bam !

aman allah korusun.
  • 2 haftaya gelir.
  • duymak istemediğim seslerdir. olm bazıları var ki onlardan ölmeden kurtulamayacağız anlaşıldı. mesela bunlardan birisi de uzun yıllardır siyaset sahnesini işgal ediyor. bu toprakların kaderi bu birader daha da ötesi yok. kahramansız yürümüyor hiçbir hikaye. çünkü üretim yok, felsefe yok, başarma hırsı yok. varsa yoksa ona buna posta koymak var. köyün çayır çimeninden çıkmış inek güden ne kadar yağız oğlan varsa tepelerde cirit atıp milyonları götürüyorlar. sonra başlıyoruz söylenmeye: neden ülke kalkınmıyor, neden ülke futbolu ilerleme kaydedemiyor vs... ulan altyapı tepeden başlıyor bozulmaya nasıl üretim yapsın. kafadaki adamlar üretim felsefesi ve disiplininden bihaber takılıp duruyorlar. bunlar ile başarı yakalmayı bekleyerek sen en büyük rüyanın içinde sağa sola dönüp duruyorsun. finalde de bas bas bağırıyorsun fatih terim gelsin diyerek. bu isimlerden bıkmadınız mı artık? ben sloganlarından bile sıkıldım! aziz başkanından tut uzun boyluya kadar.
hesabın var mı? giriş yap