• paketinden alıntıdır *
    özgür tavuklar umut tavukculuk'un organik ciftliginde stres ,korku,antibiotik ve baski nedir bilmeden ve gün boyunca klasik müzik dinleyerek mutlu bir hayat sürüyorlar
    bu sağlıklı ve doğal hayatın organik yumurtası flotty size ve bebeğinize enfes bir lezzet vaat edior
  • paketinde yazan "ozgur gezen tavuk yumurtasi" ibaresiyle yaran yumurta. boyle siradan birseyin bu kadar sevimli gelmesi nedendir, bilemiyorum.

edit: yazar salavin'in mesajıyla henüz öğrendim ki, free range ibaresinin türkçeleştirilmişiymiş bu..
  • organik yumurta markasıdır.

(bkz: free range) üretim tekniğinde yumurtaların organik olma şartı yoktur. free range ile tavuklar küçük kapalı kümeslerde değil, katmanlı kafes sistemiyle kanatlarını çırpabilir, koşabilir, tüneyebilir ve birçok açıdan daha özgür olurlar.

free range; tavukların psikolojik ve hatta fizyolojik olarak çok daha sağlıklı olmalarına yardımcı olur.
  • sırf tavuklara diğer markalardan daha insani davranıyorlar, yumurtaların tadı güzel, paketleme güzel diye değil, bu kadar herşeye önem veren ve iyi yapan bir türk şirketini desteklemek için de tercih edilesidir derim.

senelerdir piyasada olup paketi için düzgün bir font bile seçmemiş, websitesi içler acısı, işini ciddiye almayan markalardan daha iyi yerlere gelmelidir.
  • tuketicilerinin odedikleri ucretin buyuk kismini yumurtasina degil de paketlemesine verdiklerini dusundugum urun.

sanki bana icinde altin var, ac ac bitmiyo. yok kartonun ustune bir daha kese kagidi, yok bez torba.
    ne gerek var ?
    sizin organik yumurtaniz digerlerinden farkli olacak diye iki tane agaci fazladan kesmeniz bana faydadan cok zarar.
  • uzun zamandır antibiyotik lık tavuklardan gina gelmişti. bugün haşlanmış tavugun suyunu icmek nasip oldu süper otesi diğer tavuklara gore fiyatı pahalı ama begendim. buldukça alırım artık.
  • sporcular için şöyle bir üretimi olan firma.

aynı zamanda memleketimin tavukçusu.

yumurta dediğiniz böyle olur arkadaş.
  • denemelik aldım, net söylüyorum sarı rengi dışında hiç bi numarası yok ve buzdolabı tadı geliyor. sonrasından öğrendim ki serbest dolaşan tavukta değilmiş. geçiniz.
  • gereksiz pahalı diye bırakıp şu günlerde geri dönmeye karar verdiğim, kan pıhtısı konusunda hassas olanlar için yumurta gibi yumurta.
  • paketi güzel demiş herkes ancak paketin içinde kırık, çatlak yumurta olup olmadığını anlayamıyorsunuz.

(paket tasarımları hakkındaki övgülere katılıyorum ancak bu handikapı atlamamalılar.)
hesabın var mı? giriş yap