şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçen akşam istiklal'deki mağazasından ayakkabı aldığım marka. bir ayakkabı bu kadar pahalı olabilir mi dedirtti bana. ama ne yalan söyleyeyim kalite yani.
 • bin kağıda ayakkabı mı olur dedirten marka. inanmayanlar için sitesi,
  http://www.flowerayakkabi.com/
 • dün çooooooooook istediğim bir ayakkabı modelini gördüm burada. girip de fiyatını sormaya erindim. az önce sitelerinden gördüğüm kadarıyla 529 tl imiş indirimli fiyatı. oldu, iyi günler.
 • geçen yaz aldığım iki adet sandaletin markasıdır. sütlü kahve rengini aldım önce, aman bir rahat edeyim, bir rahat edeyim; döndüm petrol mavisi de varmış, onu da aldım. allah ömür verirse bu yaz ikisini de giymeyi düşünüyorum. ben aldığımda indirimdeydi: 129.90 tl. fiyat makul geldi. neden diyeceksin, anlatayım. kaç senedir derimodda rengine desenine fiyatına aldanıp birçok ayakkabı alıyorum, epey para veriyorum, sonuç: o renk olmadı, bu model sıktı, şu model açıldı, yani: hüsran... dedim ki geçen yaz kendime, bütçen ikiyüzelli lira. istersen tek ayakkabı al, ister iki tane; ama adamakıllı al. öyle ucuz diye toplama. ilk defa bunu gerçeğe döndürdüm. ekstradan dokuzliraseksenkuruş verdim, pişman değilim. inşallah ayakkabılıkta dururken bir şey olmamışlardır. allah sağlıkla hoşlukla giymek kısmet etsin. benim gibi hem canı, hem cebi yananlara da rahat, kullanışlı ayakkabılar bulmayı nasip etsin.

  öyle ama. kimin duasının, nasıl kabul olacağını kim bilir ki? kıps kıps.
 • çok çok ama çok güzel ayakkabıları var bunların. fekat biraz pahalı. değer mi peki, bence değmez. aynı paraya daha iyileri alınabileceği gibi çok daha ucuza aynıları alınabilir.
 • 8 sene önce aldığım botlarını 8 senedir her kış giymeme rağmen eskitemediğim marka. arada kaç tane cat, dockers vb parçaladığımı ben bile bilmiyorum.

  parasına değen çok nadir markalardandır kendisi. gözü kapalı tavsiye ederim.

  edit: bir arkadaş sordu hangi model diye, sanırım artık üretimde yok. şu model kendisi, ki bu hali 8 yıl boyunca her kış giyilmiş hali: https://eksiup.com/008d7e9cc924