şükela:  tümü | bugün
  • tavanarasinda kilitli buyuyen rasidik cocuklarin ensest hikayelerinin anlatildigi beyin tirmalayan pembe dizi kivaminda cocuk/genc (!) romani.
  • v c andrewsin gerilim romanı.
  • (bkz: cati)
    (bkz: catidaki ruzgar)
  • potansiyel ingiliz müzik grubu adı.
  • gothic bir gerilim filmi. mükemmel ötesi sapık karakterleri ile her biri ayrı bir freak show'dur.
  • super insanı gercekten etkileyen bir film.. o anneye lanet olsun nasıl insan bu diye cumleler sarfettirmeye baslatan piskopat karakterli film..
  • hasta bir filmmiş*. eminim kitabı daha detaylıdır ama okumam kardeşim gelemem ben böyle şeylere.
  • cnbc ede mütemadiyen yayınlanan arızalı film.
  • kitaptaki gerilimi ve huzursuzlugu yansıtan bir film. seneler önce okumustum pek hatırlamıyorum, yalnız bir süre sonra bu seri cok karmasıklasıyordu torunlar torbalar derken. bir yerden sonra ucu kacıyor ve kopukluk nedeniyle sıkabiliyor. ancak gercekten germeyi basarıyor, aslında germenin ötesinde insanı rahatsız ediyor. filmde de aynı rahatsızlıgı hissettim.
  • romandaki sıkıca ve derince ayrıntılı ilişkiler yumağını 2 saatlik bir filme nasıl yansıttıklarını merak edip izlediğim ve bunun yolunun bu ayrıntıları atlamak olduğunu gördüğüm film...
    yine de aynı rahatsız ve tedirgin havayı taşıyor film, nerde görseniz hah v.c. andrews dersiniz yani. demezsseniz de siz bilirsiniz, andrews hiç bir günahkarı cezasız bırakmaz!