*

• fnatic cs go takımının hacker oyuncusu. burdan alalım
    olum bu adam bunları pro maçlarda nasıl yapıyo lan. tamam benim senin maçların pek siklenmiyo hackerlar cirit atıyo da bu nedir amk.
    (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • fnatic'in hile yapmayan oyun içi lideri.
  • jw ve krimz ile birlikte pronax'in godsent'ne giden hala daha muallaktaki arkadas. cemiyete yaptigi katkilar ise inanilmaz.

- fpl (faceit pro league) bizim space soldiers'i almazken flusha bu is icin ugrasmis ve su anda ss oyunculari fpl oynayabilmekte.

- kaboom simdiki adi ile sk en meshur olduklari zamanki admari ile luminosity (fallen ve surekasi) flusha'nin turnuva kazancini bu arkadaslara bagislamasi ile ilk major'na katilabildi.
  • "hile yapmayan" sonucuna nasıl varılıyor bilmiyorum ama hile yaptığı konusunda 50 tane örnek gösterebilirim. bu adamın legal olma ihtimali yok, so vac. bu kadar açıkken hack olduğu nasıl banlanmıyor bu adam anlamış değilim.

ya da o aim lockların bir açıklaması mı var? ses mi kasıyor da tam adamın üstüne getiriyor, nedir yani?

bence yok. bu adam kesinlikle aimlock kullanıyor.

tanım: fnatic'ten ayrılan rifler
  • bariz hiledir. bunun sorumlusu başta valve olmak üzere turnuvayı düzenleyen organizatör ve takımlardır.
  • jw'u da alıp fnatic'e geri dönen ve yeniden, zorunluluktan da olsa igl olacak olan efsane.
  • haritanın diğer ucundaki 3 adamın üçüne tek tek headshot locklanan, hatta utanmadan birer el de ateş eden pro. fanboylar üzülsün. adam babalar gibi cheaterdır.
  • aşmış isveçli cs go oyuncusu.
    (bkz: robin rönnquist)
  • ıem katowice 2018 finalinde faze clan'i tek başına dağıtarak kupayı takımına kazandırmış profesyonel cs go oyuncusu.
  • iem katowice 2018 finalinde faze e karşı tek başına çılgınlar gibi oynamış oyuncu. gerçekten takdir ettim.
hesabın var mı? giriş yap