• herhangi bir başlık hakkında fikri olmayıp sırf laf olsun diye entry giren kamilin teki.
    kendisine mesaj attım, bir harfe mi takıldın diye sordum, güya kendisine hakaret etmişim.
    hem kamil hem yalancı.

görsel

görsel
    evet burada da kendisine çok büyük hakaret etmişim.
    böyle yalancı yaşam formlarından uzak durun..
  • entry'me saka olmasi icin swh eklemen gerekiyo diyip engel yapan, zeka seviyesinden ve gorme kabiliyetinden suphe ettigim yazar. cunku entry'mde swh var zaten. sonradan gorup rezilligini fark edince engel yaptigindan supheleniyorum (bkz: swh)

resmen idiotlar caginda oldugumuzu kanitlarcasina bir yerlerde var olmaktadir. yuce tanri kendisiyle yasamak zorunda kalanlara yardim etsin.
  • gereksiz bir yazar, konuşmak yerine direk engeli basıp geçin
  • insanlara dil bilgisi öğretmeyi misyon edinmiş bir yazar. ne haddineyse artık.

herkesin çevresinde en az bir tane haftada bir roman bitiren, iki gram ingilizcesi ile yabancı dil bildiğini sanan, bir baltaya sap olamamış işsiz güçsüz fakir kızlar vardır ya muhtemelen onlardan birisi.
  • ekşi sözlük seviyesini aşağı çekenlerden ,kendisi ile ilgileniniz yalnız bırakmayınız,yaşama umudu devam etsin, kendisini üzmesin.
  • sadece doktorlarla değil başta asker ve öğretmenler olmak üzere bütün devlet memurlarıyla derdi olan, anne öğretmen-baba asker, heavy metal ve spor tutkunu orta yaşlı bünyedir.

ben yani!

memurlarla derdim de hiç gelişimleriyle ilgilenmemeleri, egoları * ve “salla başı al maaşı” şeklinde takılmalarındandır. öyle olmayan dev azınlık alınmasın tabi. *
  • garip bir karakter.ruhsal açıdan sorunlu, biraz da korkak gibi.yazıyor,çiziyor sonra da seni engelliyor.
  • trollmüş lan biz de adam yerine koyduk konuşuyoruz :)
  • yan sanayi troll.
hesabın var mı? giriş yap