şükela:  tümü | bugün
  • low cast havayollarından bir başkası. dubai uçuşu saw'dan gidiş dönüş 180 euro.

normal bagaj ekstra ücrete tabii .

uçakları gayet güzel temiz. servis çok iyi ama su dahil her şey paralı.

kesinlikle de öneririm. katmandu 'ya gidecekler dubai'den transferle bu havayolunu yine uygun fiyata tercih edebilirler.
  • dubai hattinda iyiden iyiye nekrofili egilimler gosteren ve fiyatlarini emiratesin bile uzerine cekmeyi basaran thyye karsi ilac gibi gelen ucuz havayolu sirketi. bagaj icin ekstra (20kg icin 5.5 dolar, 30kg icin 8 dolar) ucret veriliyor ve el bagaji 7kg den fazla kabul edilmiyor. zaten cuval cuval alisveris yapacak adamin bes yildizli emirates varken, low cast havayolu ile ne isi var? thy mi? onu petrol seyhleri kullaniyor sanirim..
  • cenabetligimin son noktasinda oldugumu bana anlatan ucuz havayolu sirketi. son 5 senedir turkiyeye gidip gelirken bu havayolunu kullaniyordum. hele bunun son 2 senesi, senede 3 defa ucmusumdur kesin. yolcu profili ile tam bir ucan otobus olmasi mi, cektigim 15 saatlik aktarmalari mi, bu havayolunun cilesini kimse benim kadar cekmemistir. karsiliginda bir mil bile aldim mi? hayir. cunku bir mil programi bile yoktu. ta ki ben 3 ay once turkiyeye temelli donene kadar. evet.