şükela:  tümü | bugün
  • başrollerinde craig sheffer, robert loggia ve sadie frost'un oynadığı, 1997 yapımı klaus hoch filmi. ayrıca lucy liu da bu filmde arz-ı endam eylemiştir.
  • rob minkoff'un yönettiği, başrollerde patrick dempsey, ashley judd, jeffrey tambor'un yer aldığı 2011 yapımı komedi-suç filmi. keyifli vakit geçirmek için son derece uygun bir film, ashley judd'un hala çok güzel olduğunu da görmüş oldum bu film sayesinde.
  • hayatımda izlediğin en boş filmdi.neden izledim halen anlam veremiyorum kendime
  • bambaşka bir filmmiş hakikaten. neden bilmiyorum çok fena güldüm ben bu filmde. az biraz kiss kiss bang bang havası var sanki. kiss kiss bang bang'i sevdiyseniz bunu da seveceksiniz.

üçlü bir tehdit sahnesi var ki ağzım yırtılacaktı gülerken. çevirmen de orasını ''sen ne sikim sikim konuşup beni vurdurmaya çalışıyosun'' diye çevirince bambaşka olmuş zaten.
  • hafif, eglenceli ve rahatlatici film...
    kendi icinde epey bir de komplo teorisi ceviriyor
    zekalar da muazzam

--- ay alemsiniz ---

adam add'den cekiyor, ilaclarini da alamadigi icin delirmek uzere...
    kiz gidip adami opuyor ve her film gibi adam sakinles....miyor!
    kiza bagiriyor, e neden yaptin ki bunu simdi, bak kafami karistirmak icin yeni bir sebep verdin, cok pisliksin be diyor!

--- sagolun varolun ---
  • ilk 1 saat içerisinde canınız fazla sıkılabilir ama ondan sonra bir coşuyor ki durdurabilene aşkolsun. öyle bi film işte.
  • filmi izledikten sonra o zekası fazla olan lavuk gibi düşünmeye çalıştım. camdan dışarı bakıp o bim'e gidiyor, bu sevgilisiyle bulusmaya gidiyor, bu karısıyla konusuyor diye eğlendim öyle kendi kendime. ama bunu 1 dakikadan fazla yapamadım beynim error verdi.
  • bomboş film. senede bir film izleyenlerden beğeni alabilir ama tamamiyle boş.
  • senede kaç film izlediğinizden bağımsız olarak vakit geçirmek için güzel bir film.
  • şahane film. kesinlikle izleyin... patrick dempsey başrolde döktürüyor. gerçekten çok komik, kahkahalar atılacak yerleri var ve hikaye hiç ummadığınız bir yere doğru gidiyor. müthiş senaryo, müthiş kurgu denecek laf yok şapka çıkarmak lazım.