• [http://www.fmrte.com/ http://www.fmrte.com/] adresinden indirilebilen football manager editörü. oyunda canlı değişiklikler yapmanızı sağlıyor. bokunu çıkartmak için birebir.
  • fm iyi de devamında rte'den huylandığım editör. yalan yok valla bir an "aman ha!" dedim içimden.
  • bug cenneti, football manager editörü.

ha, kullanmasını bilirsen işe yaramıyor değil.
  • her sene aynı formalarla oynamaktan sıkılanlar için, mükemmel ötesi bir program. böylece her sezon sonu, fmrte ile formalarımı kendim tasarlayıp oynuyorum.
  • fm2012 için çıkmış ancak net frame work 4.0 yüklü olduğu halde yüklenmesi gerektiği hatası veriyor.

çıkar çıkmaz siteside çökmüş.
  • bundan sonra en az 1 euro bağış karşılığında tam sürüm kullanılabilecek program. adam haklı deyip kullanmaya devam ediyorum. fmrte'siz olmaz gençler.
  • football manager'ı yönetmenize olanak sağlayan bir program. ayrıca update kontrolünü de çok iyi yapıyorlar, oyuna bir patch geldiği zaman fmrte en geç 1 gün sonra yeni patch'le uyumlu olması için kendini yeniliyor, bunu da size haber veriyor. burda demek istediğim şu, fmrte sanıyorum tek çalışan oyun içi editor'u. yeni versiyonları için lisans gerekiyor yani bağışta bulunacaksınız, bence bu gayet mantıklı bir durum. adamların her update için direk editor'u yenilemeleri güzel bir şey, bağışı da hakettiklerini düşünüyorum bu yüzden. yani biz editor yaptık, şimdi para verin de seneye oyunun yenisi çıkana kadar onları yiyelim demiyor adamlar. sürekli güncel tutmak için uğraşıyorlar.
  • fm'de birkaç sezon sonra aynı formalarla oynamak sıktığından sırf forma dizaynı için kullandığım aparat. varsa bu senenin aktivasyon koduna sahip olan rica ediyorum iletişime geçsin.
  • sadece paypal ile ödeme alan, o sistemi de an itibariyle çalışmayan hede. elinde aktivasyon kodu olan varsa ya da paypal ile nasıl alabileceğimi bilen varsa yeşili yakarsa çok sevirinim.

bu arada amacım sadece yabancı sınırını eski haline getirmek (6+2), onu bu hede ile yapamıyorsam onu da söyleyin boşuna yormayayım kendimi.
hesabın var mı? giriş yap