• fm iyi de devamında rte'den huylandığım editör. yalan yok valla bir an "aman ha!" dedim içimden.
  • [http://www.fmrte.com/ http://www.fmrte.com/] adresinden indirilebilen football manager editörü. oyunda canlı değişiklikler yapmanızı sağlıyor. bokunu çıkartmak için birebir.
  • 2015 versiyonu artik tamamen parali olmus denebilir.
    sakatliklarin tedavisi, takimi motive etme gibi temel ozellikler parali olmus, bize de ilacin cikmasini beklemek duser.
  • football manager'ı yönetmenize olanak sağlayan bir program. ayrıca update kontrolünü de çok iyi yapıyorlar, oyuna bir patch geldiği zaman fmrte en geç 1 gün sonra yeni patch'le uyumlu olması için kendini yeniliyor, bunu da size haber veriyor. burda demek istediğim şu, fmrte sanıyorum tek çalışan oyun içi editor'u. yeni versiyonları için lisans gerekiyor yani bağışta bulunacaksınız, bence bu gayet mantıklı bir durum. adamların her update için direk editor'u yenilemeleri güzel bir şey, bağışı da hakettiklerini düşünüyorum bu yüzden. yani biz editor yaptık, şimdi para verin de seneye oyunun yenisi çıkana kadar onları yiyelim demiyor adamlar. sürekli güncel tutmak için uğraşıyorlar.
  • bug cenneti, football manager editörü.

ha, kullanmasını bilirsen işe yaramıyor değil.
  • her sene aynı formalarla oynamaktan sıkılanlar için, mükemmel ötesi bir program. böylece her sezon sonu, fmrte ile formalarımı kendim tasarlayıp oynuyorum.
  • ilacı çıkmadığı ve yabancı sınırı da canımı sıktığı için kıydım 5 euro'ya aldım orjinalini final zamanı salak salak football manager oynuyorum.
  • 3 kişi toplaşsak da alsak dediğim football manager editör zımbırtısı.
    edit : 3 kişi aldık kullandık.
  • yeni oyuncu transfer ediyorsunuz takımınıza,1-2 maça çıktıktan sonra tak 6 ay sakatlanıyor.en uyuz olduğum durumu kökten çözen,onsuz olmayan uygulama.neredeyse tanrı modu gibi durumunuz var.
    çok müdahele ederseniz oyun amacından sapar ki şahsen yapmışlığım da vardır.arda turan'a 199 potansiyel verdiğim olmuştu yabancı sınır varken.
    bir zamanlar bedavaydı,şimdi 5 euro gibi fiyatı var.oyunun fiyatı yanında hiçbirşey.
hesabın var mı? giriş yap