şükela:  tümü | bugün
 • mikrofon preamfileriyle unlu, ayrica kompresor filan da yapan sirket.gectigimiz yillarda digidesign la anlasmalari sonucu urunleri ilk once bu sirket tarafindan pazarlanmaya baslamis, daha sonra bu iliski gelisip focusrite preamfileri pro tools control surface lerinde yerlerini almistir.
 • ingiltere kokenli, urettigi a sinif pre amplilerle butun avrupayi sallamasina ve dergilerde genis yer bulmasina ragmen turkiyeden konustugum pek cok elemanin asla onermedigi,bende yarattigi celiskiden dolayi yillardir preamplisiz calismak zorunda kaldigim elektronik firmasi.
 • platinium serisinin penta isiminli kompresoruyle, benim gibi kayit teknolojileri konusunda yeterli teknik bilgisi olmadan kayit isine girisenler icin kurtulus anlamina gelen firma.panel uzerindeki ayarlardan kick den akustik gitar a kadar onceden yapilmis (preset), kompresor ayarlariyla allah sukur dedirten bir yabanci sirket.
 • 15 ağustos 2005 günü deposu soyulmuş olan şirket.
  çalınan malların listesi ve seri numaraları için: http://www.focusrite.com/stolen/index.html
 • kaliteli işlere imza atan firma. hevesli ev kullanıcıları için yapmış olduğu alet gerçekten fiyatına göre çok kaliteli bir kart. bu fiyata böyle performans başka bir kartta yok. sınıfının en iyisi.
  http://global.focusrite.com/…nterfaces/scarlett-2i2
 • ürettiği ses kartları ile muadillerine nazaran oldukça iyi performans sunan firma. focusrite 2i2 modelini kullandığım ses kartının diğer usb ses kartlarına göre latency konusunda çok çok önde olması, dahili pre-ampileriyle kalitesini kanıtlamış, oldukça temiz bir performans sunan, fiyat/performans olarak en muazzam aletlerden biri olması dolayısıyla benim gibi kullanıcıları için mutluluk sebebidir.
 • focusrite isolo'sunu alarak kalitesini test ettiğim ingiliz malı müzik stüdyosu ürünleri üreten firma.

  oldukça ucuz olan ses kartı bile pahalı ses kartlarıyla aynı kaliteyi yakalamaktadır. kendisi üst seviye ses kartlarında da tercihlerim arasına kolaylıkla girmiştir.
 • müzik prodüksiyonu malzemeleri üreten ingiliz bir firmadır.ürettiği malzemeler fiyat ve kalite açısından değişkenlik göstermekle beraber genel olarak kaliteli bir firmadır.bunun yanında scarlett studio adlı bir ses kayıt paketi vardır ki müzisyenlerin amatör ev stüdyosu için biçilmiş kaftandır.
 • ingiltere menşeili ses teknolojileri firması.

  her tipte ses kartı ve profesyonel pre amplar üretirler.

  hobi olarak kayıt yapan biri iseniz, kondenser mikrofon, monitör kulaklık ve ses kartı içeriğine sahip kayıt setlerini kullanabilirsiniz.

  muadillerine göre ucuz sayılabilecek giriş seviyesi ekipmanları bulunmaktadır.

  kondenser mikrofonun ve setteki kulaklığın ve hatta ses kartının kalitesi tartışmaya açıktır fakat hobi amaçlı işler için ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda oldukça yarar sağladığını söyleyebilirim.