şükela:  tümü | bugün
 • narliderede insaa etmekte oldukları toplu konutlarin mimari emre arolattir.
 • sırket sahibi, hedef eczanin cok kucuk (%5-10) bir hissedari iken hisselerini satip insaat sektorune girmis imiş. ilk projeleri izmir narlidere devam eden 180 kusur daireli konut sitesidir. birim satıs fiyatı olarak medyadan duyurulan 4500 ytl/m2 bedeli bolge standardinin 3-4 kat uzerinde seyretmekte iken, bu süper lüks konutlari kimlerin alabileceği (alacagi) halen sokak aralarinda tartisilmaktadır.
  ek-1; sirket sahibinin emine erdoganin kardesi oldugu soylenmekte.
  ek-2; emre arolatta yapa yapa bunumu yapmıs.
 • izmir narlıdere'deki inşaatlarını gördüğümde dumura uğradığım, son derece lüks konutlar yapan ve bunları cok pahalı satacak olan inşaat şirketi...
 • narlıdere'de ki sitelerinde binaların ön cephelerinde dikey orman kurma girişiminde olan ve dairelere 2.5 trilyon eski türk lirası şeklinde fiyat çeken firmadır.
 • narlıdere'deki konutlarını otoyolun kenarına yapan sonrada ses bariyeri olsun diye düşey orman yapıyorum diyerek otoyol cephesi hariç (tabi ki deniz cephesi burası, burada yapmak iyice saçma olur ) binaların dört tarafını çelik yığınlarıyla çeviren başarısız bir projedir.
  madem ses bariyeri diyerek o çelik kolon ormanlarını yaptınız bunu gerçekten de gürültünün asıl kaynağı olan yerde yapmamak biraz tutarsızlık olmuş gibi..tamam, deniz cephesinde öyle bişey zaten yaptırmazlar adama, yapılmaz da…ama o zaman da o çelik profil ormanlarını ses bariyeri diye lanse etmeyin insanlara… bu çelik iskelenin projede ,kullanıcılar için kazık gibi bir işletim masrafı çıkartmaktan başka pek de bir faydası yok. ekolojik atriuma ihtiyacı olan bir yerde de değil, sonucta izmir'de yapılan bir proje. ön tarafında deniz, arka tarafında da çam ormanlarıyla kaplı çatalkaya dağı var. arap çöllerinde böyle mekanlara ihtiyaç olabilir doğrudur. fakat o konumda böyle bir atrium saçma olmuş.

  insan merak etmeden de duramıyor acaba bu proje dubai'de bir yere yapılmak için tasarlandı da sonra orası olmadı izmirden de böyle bir proje isteniyor biraz değişiklik yapıp burada yapalım mı dendi acaba *
 • 1- evler otoban kenarındadır.
  2- binaların üzerine ne kadar rengarenk ışıklar versen de, ne kadar lüks yapsan da otoban kenarındadır.
  3- evlere 1 milyon ytl istesen de otoban kenarındadır.
  4- tanıtımın için alaçatı babylon' da sezen aksu konseri organize etsen de otoban kenarındadır.
  5- kendini hissettiren krizden dolayı fiyatı 550 bine düşürsen de otoban kenarındadır.
  6- hollandalı ortakların olsa da otoban kenarındadır.

  sonuç olarak süper lüks otoban kenarı dairelerle bezenmiş, cam kaplı binaların bulunduğu sitedir.
 • helezonik tarzıyla dikkat çeken otobanın kenarında olmasına rağmen şehrin içinde bulunan,inönü caddesi,mithatpaşa,kordon vs. gibi sürekli olarak araç trafiği olan yerlerlerle kıyaslandığında neredeyse hiç gürültü kirliliği olmayan binalardır.
  sesin kesilmesi otobanın kenarlarına yapılan ses dalgalarını fiziksel olarak yansıtan ses bariyerleriyle sağlanmış.
  binalar şu anda taşınmaya hazır halleriyle durmakta ve entrynin yazıldığı anda tahminen %70-80'i satılmış vaziyettedir.bir kısmına da taşınılmıştır.

  bir de deniz manzarası ve gayet güzel bir site içi manzarasına(havuz,peyzaj vs.) sahiptir.
  hoş evlerdir anlayacağınız.
 • narbel kısmına bakan cepheyi hobi terası adı altında kafesle kapatıp narbel'i görmeyi engelleyen(artık hangi düşünce ile engelliyorlarsa..).500 metre ilerimizdeki ohh yes çok yes konutlar
 • oturduğunuz bloğun dış kapısını açmak için gözünüz, evinizin kapısını açmak içinse işaret parmağınız taranır.