şükela:  tümü | bugün
  • ne oldugu hakkinda hicbir fikrim olmayan, ancak son derece freak bir reklama sahip olan bir şey. korkunclu bir muzik esliginde minik cocugu ezecekmis gibi gelen bir limuzin, sonrasinda limuzinden inip aileyi oldurecek gibi konusan freak bir sofor..

reklam yonetmeni kardesin ne kafasi yasadigini merak ettirmistir.
  • dostum bornova demişsiniz ama burası altındağ
  • evliya çelebi seyahatnamesi gibi reklam filmine sahip olan proje. bostanlı'nın üst tarafında oturan aileyi bir limuzin alıyor. oradan karşıyaka-konak istikametinde varyant'a doğru devam edip bornova'ya varıyorlar. ilginç!
  • bu projeden ev alacak olanların mutlaka muhtemel aidat miktarını öğrenmelerini tavsiye ederim. uygulanan yönetim sistemi ve çalışılan firmalardan dolayı folkart projelerinde genelde kira gibi aidat ödenmektedir.
  • inşaat sektörü aracılığıyla zaten çok da planlı ve düzenli olmayan izmir'in iyice ağzına tükürüleceği projedir.
  • reklamın başında şöförün söylediği "fazla bekletmedim sizi umarım" cümlesindeki "umarım"ı bazen duyup bazen duymayan bir ben miyim acaba?
  • inşaatına başlanan 1+0 1+1 2+1 3+1 4+1 dairelerden oluşacak 830 konutlu proje. aidat brut metrekareye 3 tl'dir.kapalı otopark sayısı 400 civarındadır. proje özellikleri nitelikleri hoş ve kaliteli görünüyor. konum olarak merkezi bir yerde denilebilir. satış ofisi her açıdan özenle düzenlenmiş. örnek daireler satış ofisinin içerisinde. balkonu olan evlerin ( bazıları balkonsuz ) balkonu ferah ve geniş. hatta fazlasıyla geniş. satış ofisindeki herkes ilgili ve güler yüzlü. 1+0 dairelerin fiyatları 189binden başlıyordu zam gelmediyse.
  • 200 m ilerisi bildiğin 2. sanayi olan süper lüks site.
    sanayi 5 yıl içinde kalkacak diyorlar ama nasıl olur ne zaman olur net değil. şu anda tek avantajı forum bornova'ya yakın olmasıdır.
  • konum olarak merkezi falan değil, gayet leş bi yerdedir.

fiyat olarak da uygun falan değil, baya baya pahalı evlere sahiptir. istanbul için ucuz kalabilir tabi o ayrı. isim dışında bi güzelliğini göremedim. oysa heveslenmiştim ilk tanıtıldığında.
  • site güzel, imkanlar güzel, kullanılan malzemeler güzel, ama iki önemli kusuru var. birincisi salonları aşırı küçük, insan daralıyor. ikincisi 800 küsür daire bulunan sitede 400 araçlık otopark var. üst gelir grubunun oturduğu sitede hemen herkesin aracı olacak. 2+1 ve 3+1 sahiplerinin muhtemelen en az 2 aracı olacak. dolduktan sonra büyük otopark sıkıntısı yaşanacaktır.