şükela:  tümü | bugün
  • büyük ayıplardasınız. 1000 yıldır ukteydi bu başlık ve görüyorum ki hala keşfedememişsiniz.

efendim bu grup bir mutlu post rock grubu. bi mutlu post rock siki/janrı eksikti tamamlandık diye düşünebilirsiniz. şöyle diyeyim, dinledikçe mutlu oluyorsunuz fsjalkjsf bence yeterince açıklayıcı oldu.

grubun iki adet albümü var.

the entire city was silent
    dear monsters, be patient

öncelikli olarak the entire city was silent'ı gitarlı davullu ve piyanolu, öyle elektronik olaylara pek girmeyen, enstrümantal rock'mışçasına efendi efendi kendini dinleten bir albüm olarak öneriyorum, siz adam gibi müzik dinleyin istediğim sözlükçülere. şimdi sloganlarımızı atıp olaysız dağılabiliriz.
  • geçen arkadaşım önerince last.fm'imden bir baktım ki, 2008'de bir dinlemiş sonra geçmişim bu veletleri. allah belamı versin diyor, başka da bir şey demiyorum, siz anlayın.
  • çok tatlı bir facebook page'leri var: https://www.facebook.com/followedbyghosts
    geçtiğimiz 1 nisan'da sayfayı "followed by goats" diye değiştirip "yeni demoları" sadness beans'i duyurmuşlardı mesela, allaam hala açıp dinliyorum o derece hisli, o derece duygusal.

mutlu demişler, ama bence mutludan ziyade umutlu bir müzik yapıyorlar. bir ara dağıldılardı, sonra yine toplanıp 2011'in sonlarına doğru still, here isimli albümü çıkardılar. şu sıralar da bir şeyler kaydediyorlar hatta, 2014'te de bir albüm gelse de evimiz şenlense.