şükela:  tümü | bugün soru sor
  • san francisco'da her sene duzenlenen fetis festivali. sokagin ortasinda dildoyu agzina alan, birbirini tasmayla gezdiren, kic nahiyesi acik strec deri pantolonlu yiginla heteroseksuel/homoseksuel/transseksuel/aseksuel/aklahayalegelmeyecekseksuel insanin onlarca konserle, alkolle, her turlu algi degistirici maddeyle cilgin attigi ortam. cok eglencelidir. ama acik goruslu olmayan insanlarin bunyesi pek kaldirmayabilir. adi, festivalin uzerinde yapildigi, soma'da upuzun bir sokak olan folsom street'ten gelir.

    http://www.folsomstreetfair.com/
  • semsiye ile gidilmesi salik verilebilecek festival. soyle ki, folsom street sakinlerinden bir kismi festivale katilim yolu olarak balkonlarindan sarkmak sureti ile masturbasyonu tercih etmektedirler. yercekiminin basimiza ne isler getirebileceginden habersiz bu grup, her sene bircok talihsiz katilimcinin basini yakmaktadir.
  • katılan biri tarafından son yıllarda çok değişime uğradığını öğrendiğim festival. eskiden 'renkli' insanlar çokken -tasmayla gezeni, deriler içinde olanı, latexten yüzü görünmeyeni vs- son yıllarda bildiğin kot tshirtle gelen insan sayısı -sadece görmek için gelen insan sayısı- bu bahsettiğim diğer insanları geçmiş. hatta konuştuğum adam sürekli gelip fotoğraf çekinmek istiyorlar, sırf sosyal medyada paylaşıp ben böyle ilericiyim diyebilmek veya ebeveynlerini kızdırmak vs. için demişti. bu yüzden folsoma yakışacak 'gerçek' kişilerin sayısının giderek azaldığından bahsetmişti.