şükela:  tümü | bugün
  • avcılarda taner kışlalı caddesinde yeni açılmış pizzacı. adam akıllı, lezzetli bir pizza yemek için avcılardaki tek pizzacı olma ünvanını açıldıkları gibi kaptı adamlar. pizzayı yapan arkadaş bu işi italyada mı öğrendi bilmiyorum ama her defasında keşke parmaklarımda mozzarelladan oluşsaydı diye düşünüyorum.
  • iddia ediyorum, böyle güzel pizzacı istanbul'da yok.

    olamaz böyle bir şey.

    helal olsun.
  • haftada üç dört gün pizza yememe sebebiyet vermiş, avcılar'da bulunan pizzacıdır. uygun fiyatlara çok şahane pizza servis etmektedirler. domino's, little caesars gibi zincir pizzacılardan sonra güzel pizza nasıl olur şahsıma göstermiştir.
  • istanbul'da yediğim abartısız söylüyorum en iyi pizzayı bana avcılar'da yedirerek şahsımı dehşete düşürmüş pizzacıdır. fabrikasyon değil ne hamuru ne malzemeleri. sıcacık çıkarıyorlar. müthiş güzel ve lezzetli. ulan fesleğinin tadını bile alıyorsun pizzadan be.

    ciddi anlamda son zamanlarda en çok keyif aldığım şey burdan yediğim pizzaydı. fiyatları da makul hem de porsiyon küçük değil. little caesar'dan büyük boy bir pizza yediğimde bile doydum mu doymadım mı diye ikileme düşerken burda yediğim bir orta boy ile doydum. kuryesi de aşırı hızlı. tam 7/24 övmelik mekan. umarım bozmazlar. avcılar'ın kalitesini tek başına arttırmaktadır.