• tamamen el yapımı olan burgeri, makarnası, pizzası ve farklı dizaynı ile bir süredir konya'da boy gösteren mekan.
  • konya'da yakin zamanda açılan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, verilen hizmet ve karşılığında alınan ücret kıyasında son derece makul, tamamen samimi ve esnaf kimliği ile çalışan butik burgerci.
    başarılarının devamı ve en kısa sürede tekrar bulusmak dileğiyle.
  • 5 burgerini 5 farklı zamanda gidip denedim. hepsi lezzetli karamelize olan tavsiyedir. mekanın sahipleri gastronomi mezunu aşçı falan değiller sırf hobi için yemek yapan tiplermiş. ama ne yalan söyleyim başarılılar.

mekan konsepti güzel iç dizaynı da hoşuma gitmişti.
  • henüz yemedim. zaten konya'ya da hiç gitmedim. sanırım gitmeyi de düşünmüyorum. ama hamburgerleri kesin mükemmeldir. kargoyla gönderirlerse yerim. ama soğuk gelir. o zaman da ısıtırım gibi şeyler geliyor aklıma. hayır pek boş vaktim de yok.
  • ev yapımı ekmekleri ile şahane hamburgerleri olan bir mekan.

mekanın iç ferahlığı ile saatlerce sıkılmadan oturacağınız bir yer.
  • abarttığımı düşünmeyin fakat konya'nın, hatta belki de türkiye'nin en lezzetli mekanları arasında sayılabilecek bir yer. konya'ya yolu düşenlerin gitmesini şiddetle tavsiye ederim. konya'ya gidip de burdan hamburger yemeden dönmeyin.
  • e istanbul'a da açın biz de deneyek
  • özellikle benim gibi hamburgere gönül bağıyla bağlıysanız ve fast-foodcılar* dışında farklı tatlar denemek istiyorsanız konya'da gidebileceğiniz en iyi mekan budur. daha önce yemediğiniz butik hamburgler yapıyor ve hepsi de çok lezzetli. özellikle siyah hamburger ekmeğinin hastasıyız. giderseniz mutlaka deneyiniz.
  • leziz el yapımı burgerleri ve tatlılarıyla mideleri, ferah dekorasyonu ve güler yüzlü personeliyle de gönülleri fetheden şukela mekan.

karamelize burgerini ve kahveli panna cottasını kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • tüm hayatım boyunca en güzel hamburgeri burada yedim.
hesabın var mı? giriş yap