• hamburgeriyle birlikte pizzasının da mutlaka tadılması gereken işletme.
  • abarttığımı düşünmeyin fakat konya'nın, hatta belki de türkiye'nin en lezzetli mekanları arasında sayılabilecek bir yer. konya'ya yolu düşenlerin gitmesini şiddetle tavsiye ederim. konya'ya gidip de burdan hamburger yemeden dönmeyin.
  • mekan çok güzel, sahibi harika bir insan, lezzetleri çok iyi, fiyat olarak da çok güzel (şu an parasızım, bana her yer pahalı)

kısacası cemo kim food and wood works'te mi çalışıyor??
  • baş şefi ile 3 yıl aynı şirkette çalıştık, o cesur olduğu için kendi işini kurdu. ben? ben iflah olmaz bir memur çocuğu olduğum için maaşlı işe devam.

(bkz: yürüyedur aslanım) kıps.
  • tamamen el yapımı olan burgeri, makarnası, pizzası ve farklı dizaynı ile bir süredir konya'da boy gösteren mekan.
  • tüm hayatım boyunca en güzel hamburgeri burada yedim.
  • konya'da yakin zamanda açılan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, verilen hizmet ve karşılığında alınan ücret kıyasında son derece makul, tamamen samimi ve esnaf kimliği ile çalışan butik burgerci.
    başarılarının devamı ve en kısa sürede tekrar bulusmak dileğiyle.
  • konya’da kaliteli ve f/p oranı iyi olan sayılı mekanlardan birisi.

yolunuz meram’da bulunan bu mekanın oralara düşerse bu mekana kesinlikle uğrayın. müthiş lezzetli hamburger, pizza ve makarna yapıyorlar. cidden kaliteliler. mekanın tıklım tıklım olması tesadüf değil. arkadaşım makarnalarını baya sevdiğini söylemişti. favorisi de kremalı tavuk tagliatelle idi.
    ben de karamelize burgeri baya sevmiştim. sanırım pizzalarını da baya sevmiştim. bu kadar şeyi yıllardır güzel yapmaları takdir edilesi.

mekanın olduğu yerde kaliteli cafeler de var. hem de ortamları güzel. sadece pub eksikliği var. umarım o eksiklik de giderilir ve şahane bir ortam olur.
  • 5 burgerini 5 farklı zamanda gidip denedim. hepsi lezzetli karamelize olan tavsiyedir. mekanın sahipleri gastronomi mezunu aşçı falan değiller sırf hobi için yemek yapan tiplermiş. ama ne yalan söyleyim başarılılar.

mekan konsepti güzel iç dizaynı da hoşuma gitmişti.
  • yemeksepeti üzerinden verilen siparişi iki saat sonra buz gibi olmuş şekilde getiren firma
hesabın var mı? giriş yap