şükela:  tümü | bugün soru sor
 • antalya konyaaltı sahilinde eski turkish cafe'nin yerinde açılan cafe/restoran/bar. çalışanlar, antalya'da bugüne kadar herhangi bir şekilde pek denk gelmediğim derecede ilgili ve umarım ilerleyen günlerde de bozulmaz. zira 'işte bu' dediğim işletme 5 gün yaşıyor. hem yiyecek açısından hem de içecek açısından menü zengin. fiyatlar ne çok ucuz ne de aşırı pahalı. bence tek problem; işletmede nargilenin de olması ve açık hava olmasına rağmen baya baya dumanaltı olmamız. mekanın içine de restore ettikleri bir o302 otobüsü dekor olarak koymaları şukela olmuş.
 • antalya sea life hotelin yanına açılmış buzlu nargileyi ilk defa denediğim harika mekan
 • antalyada açılan yeni bir mekan. güzel dekore edilmiş bir mekan fakat çalışanları rezalet. yanlış sipariş getirip siparş ettiğiniz yemeğin getirdikleri olduğunu iddia ediyorlar. fiyatlarnasını haketmeyen bir hizmet anlayışına sahip.
 • çevresinin yenilenmesiyle konum olarak büyük bir avantajı elde etmiş olmasına rağmen hizmet kalitesini ve yemeklerin hazırlanmasına verdiği özeni gün geçtikçe yitirmiş ve korkarım ki böyle devam ederse tüm müşterilerini kaybedecek olan cafe.
 • love 66 nargilesi tavsiyedir.
 • adında yazan "food" kelimesine kanmamanız gereken işletme. açık söyleyeyim food in box kelimesi ve logosunu görünce göstergebilimsel olarak yemek servislerini zeki bir şekilde sunuyorlar diye düşünmüştüm dümdüz sunuyorlarmış hatta noodle için servis edecekleri çubukları da yokmuş.
  yemekleri neredeyse lezzetli ama yazık oluyor.
  bir restorandandan ziyade yemeği güzel kafe mertebesine bile ulaşamamış bir hali var.
  kapalı alanın tamamında tütün ve nargile satışı yapılıyor. masalarında genelde biraz para görmüş erkek grupları oturuyor. genelde yemek değil içki, meşrubat ve nargile tüketiliyor.
  geceye doğru dj müziği ve dans pisti de aktif oluyormuş, garip bir şekilde arkada çocuk oyun alanı da var.
  yani yemek dışında pek çok enteresan hizmeti size veren bir işletmeymiş kendisi.
  tabii alan razı veren razı bir durum da mevcut ama burası antalya, yakında modası geçer ve batarlar.
 • şahsıma “psikopat” diyerek hakaret etmiş olan bir adet saçma sapan çalışanı hala bünyesinde barındırmakta olan işletme.