şükela:  tümü | bugün
  • balbaros bulvarı, beşiktaş'ta hizmet veren pizza yeri,sandviç dükkanı.
  • çok kibar insanlar vardı içeride. dün girdim ilk kez, pizzaları hem güzel hem ucuzdu. vejetaryen pizza da varmış. umarım başarılı olurlar.
  • servis elemanı dünyanın en zarif ve güleryüzlü insanı olabilir. arkadaşım olsun istedim. pizzaları idare eder.
  • beşiktaş'ta pizza açısından tek tercihim. sırf herkesin bahsettiği gibi servis elemanı için bile tercih edilesi yer. ki işletme olarak da başarılılar, aynı arkadaş pos cihazı başka yerde olduğu için -üzerimde de nakit olmayınca- o halde vermişti pizzayı. daha sonra diğer siparişimde hatırlattım da aldılar parayı.
  • beşiktaş, barbaros'ta hemen kamil koç yazıhanesinin yanında bulunan enfes pizzacı...

bir kere her şeyden önce ortamı çok rahat, baya evinin mutfağında yemek yer tadında. içindeki insanlar çok içten, çok güzel insanlar.

bu gavur memleketlerde ziyadesi ile olan fakat bizde endüstriyel pizzacılar nedeni ile pek gelişmeyen dilim pizza olayına da gayet cüzzi fiyatlar koymak sureti ile giriş yapmış. yine gavur memleketlerde olan "pizzanın yarısı şu diper yarısı da bu olsun" konsepti de var. baya efsane.

ha bir de bunun çakmasını açmışlar ataşehir'de ama doğru adresi beşiktaş...

bu arada pizza isimlerinden örnekler vermek gerekirse; del piero, berlusconi, belluci vs. diye gidiyor. eğlenceli de yer vesselam.

kısaca mutlaka en az bir kez gidilip pizzalarının tadılması gerekir. sonra müptelası oluyorsunuz zaten.

sahibi de süper kibar, komik ve içten bir adam.
  • sahibiyle, kuryesiyle, pizzasıyla 10 numara 5 yıldız bir mekan.

pizzalar enfes, sıcak ve malzemesi çok bol. bir de çok hızlı servis ediyorlar gördüğüm kadarıyla ki zaten içerisi de dolu oluyor.

eğer açsanız canınız ne çekerse çeksin gidin ve pizzasını yiyin derim. benim favorim ananaslı tabii ama siena tam anlamıyla türk işi bu sebeple onu da rahatlıkla önerebilirim. umuyorum ki yeni şubeler de açarlar.
  • cihangir'deki şubesinden verdiğimiz sipariş yarım saatte geldi. ömrü hayatımda yediğim pizzalar arasından ilk 3 içinde yerini aldı. antonioni midir nedir acı biberli bi pizza vardı öf ne gömdüm amk. :)
  • aç, kaba, umursamaz, işine özen göstermeyen, geçirmasyon işletmelere maruz kalmış bünyelerde tuhaf (iyi anlamda tuhaf) bir etki bırakan pizzacı.

beşiktaş şubesine bizzat gidip de yedim, evime sipariş de verdim; her türlü 10 numara mekan.

pizzalar gayet başarılı. kararsız kaldığında tek pizzada iki alternatif tercih etmenize olanak veriyorlar. sipariş getiren arkadaş müthiş düzgün, kibar ve gayet hızlılar. mekana gittiğinizde de aynı kibarlık ve düzgünlükle karşılaşıyorsunuz.

umarım bozmadan devam ederler.

yalnız bu kadar anlatınca bak yine canım çekti, akşam iftarda bi roma gömeyim, şöyle sıcağından.
  • dev gibi pizza menulerinde 1lt icecek veren restoran. sanki biraz ayip. iki adet x-large pizzaya 1lt icecek ne kadar mantikli? diye sorgulattiran restoran. menulerinin iceceklerini tekrar gozden gecirmesi gerekiyor sanirim.