*

• galatasaray veya şanlıurfaspor'un şampiyonlar ligi şampiyonu olması durumunda basın aynı tepkiyi göstererek tarafsızlığını gösterecektir. hatta gerçek hayatta aylarca üstüne konuşulacak bir derbi olmasına rağmen, şampiyonlar ligi şampiyonluğu 1 dakika içinde silinecektir.
  • menajerlerin aldığı haftalık maaşı topladıkları hayali hesabın, türk hackerlar tarafında ele geçirileceği oyun olacaktır. e artık olmazsa verdiğin parayı götüne sok be başkan, bana faydası yok, arabam yok, bebek bezi alamıyorum bari hacker yesin. futbolcuya milyonlar savuruyoruz biz ekmek parasına çalışalım.
  • türk takımları ekonomik açıdan çağ atlayacaktır.
    (bkz: 2010 süper lig yayın ihalesi)
  • daha henuz piyasada olmayan, diger versiyonlari gibi yine eylul-ekim 2010 civarinda cikmasini bekledigimiz ve uefa europa league winners bolumunde 2010 winner'i olarak galatasaray'i gormek istedigimiz oyun. eee artik bir sonrakide 2020'e insallah!!!
  • türkçe ek paketi olsun istediğim oyundur. mesela oyuncular için wonderkid, worldclass gibi tanımlamalar yerine fuleli futbolcu, hakan şükür tipi çağdaş forvet, gidip gelen bek, ayağına hakim stoper, bal yapamayan arı (serdar özkan için bu yazsın mesela), araya oynayan ortasaha gibi tanımlamalar olsun. oyunculara fule özelliği koysunlar. mesela uzun saçlı ve hızlı koşan futbolcunun fule'si 20 olsun. tuncay'ın fule özelliği 20 olsun mesela, ama saçını kestirince düşsün. ayrıca şamar özelliği de olsun futbolcuların, servet'in şamarı 20 olsun. ve en önemlisi; önümüzdeki maçlara bakmicaz sikimizde bile değil şeklinde demeç verebilelim. bunlar gerçekleşirse 100 lira verip orjinal olarak satın alacağım oyun olacaktır. yoksa ben türkiye liginden takım alıp şampiyonlar ligini kazanacaksam ne anladım gerçekçilikten.
  • seneye türkiye liginde 2 tane default özellik olacakmış.
    1. galatasaray fener maçlarında default olarak yenilecekmiş oynamamıza gerek olmayacakmış.selçukun golleri galataray'ı devirecek imiş.
    2.fenerbahçenin de türkiye kupasında yükselebileceği en üst yer final olacakmış. final maçında da fener karşısındaki takım zeytinburnuspor bile olsa default olarak yenik sayılacakmış.

(bkz: adamlar yapıyor haci yea)
  • öğrencilik hayatıma son kez darbe vuracaktır.

(bkz: celebrity death match)
  • o değilde ricardo quaresma beşiktaş'ta olacak daha ne olsun lan!

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
  • yaz mevsiminin gelmesi ve kişinin gündüzleri evde takılmasıyla, aylar önce bitirip rafa kaldırdığı football manager 2010a tekrar başlamasıyla, çıksa da hemen oynasak dediği oyundur.
  • on siparislerin duyuruldugu zavvi'ye gore cıkıs tarihi 29 ekim 2010 olan oyun. insallah dinimiz amin.
hesabın var mı? giriş yap