*

şükela:  tümü | bugün
 • 3d olayini da bitirmelerinin ardindan taş ve sopalara siranin gelecegi fm versiyonudur.
 • 2011'den hiç bir farkı yok, sadece biraz daha makyajlanmış hali. ayrıca finallerimin içine sıçtı arkadaş.
 • buradan yıllardır orijinal şekilde oyunlarını alıp aylarca oynadığım sigames firmasına açık mektup ve tavsiyelerde bulunmak istiyorum:

  1- arkadaşım 140 ın üstünde potansiyeli olan yeteneklerin kiralık olarak gitmeyi reddetmesi olayını kaldırın. 4 tane dünya çapında forveti olup 20 yaşında olan ve gelecekte onların yerini alacak gençlerin pişmesi için kulüplere gitmesini istiyorum. hor görmesinler o takımları ve gitsinler.

  2- stadyum olayını ea nın senelerdir yaptığı gibi yapın. bizi başkana yalvartmayın. tribün tribün veya blok blok kendimiz inşa edelim. görsellik olsun.

  3- ultimate manager da olan stad çevresinde alanların kiraya verilmesi hot dog standı açılması shop açılması gibi her ne kadar ceo ların işi olsa da bizim yapabileceğimiz ve alıp verip ekonomiye can verebileceğimiz bir section olsun oyunda.

  4- menajer olarak para kazanıyoruz. ancak o paraları götümüze bile sokamıyoruz çok afedersiniz. fifa manager 05 teki gibi borsa oynayalım; ev alalım araba alalım yatırım yapalım. en olmadı sonraki fifa manager lar gibi küçük bir takım kurabilelim veya halihazırda bir takım satın alabilelim. mesela 2016 yılı olmuş atletico madrid'i dünyanın tartışmasız en iyisi yapmışım. senelik kontratım 23.000.000 pound. her sene alıyorum da ne yapabiliyorum? toplam kazandığım para olmuş 68 milyon euro. iki üç sene daha çalıştırayım 100 küsür yapayım sonra bırak bana alayım bir takım. koyayım bütçemi. yapayım stadını, altyapı tesislerini, kendi sahibi olduğum takımla oynayayım
 • 1 nisan şakasıyla beni yarmış oyun. birden bire yönetim harcamam için 500 milyon euro falan filan öyle gidiyo işte...

  (bkz: enrty parsellemek)
 • mümkünse fenerbahçe oyunun bugı olmasın. eyvallah iyi kadro var, o var bu var ama son 2 seride hiçbir şeyden çekmedim bu takımdan çektiğim kadar.
 • yazın sıcağı ve transfer döneminin gazı ile birlikte en çok beklenen oyun olacaktır kendisi. herkes yeni kadrolarla kendi takımını seçip bir iki ekstra transfer ile avrupa'nın tozunu attırmak, yalandan da olsa "abi ben fm'de oynadım, bizim takım aslında taş gibi taşş" geyiklerine başlamak için can atacak.

  ama oyun çıkınca klasik kopya oyunların çıkaracağı sorunlar, fm'in yine "100.000 tane satarsa belki 4 yıl sonra oyuna türkçe ekleriz eki eki" açıklamaları, yazın yapılan transferlerin adam akıllı oyuna eklenmemesi, eklense bile avrupa'dan yapılan flaş transferlerin türkiye takımınlarında özelliklerinin yarıya inmiş halde bulunması, alt yapıdaki bazı oyuncuların, hadi onları geçtim, normalde takımlarında herkesin nefret ettiği, oyuna girer girmez satacağı elemanların oyunda ilk 11'in vazgeçilmezleri olması gibi bir takım klişe haline gelmiş olaylar bizi bekleyecek.

  makyajdı, update idi derken birçok oyun sever için 3 ay sonra harddiskte "ya bu bilgisayar doldu ne silsem ne silsem" konulu bir tiyatroya ev sahipliği yapacaktır.

  ara transfer döneminde kendini yeniden kurdurtacaktır.
 • "20 yıldır cm oynarım. bu oyundan nefret ettiğim kadar başka bir oyundan daha nefret etmedim, en iyisi cm 01/02." temalı entry giren yazarın götüne kazık sokturtacak oyun. evet ben sokacam.
 • benim gibi bir sürü görselliğe düşkün oyuncuya,oyuncu resmi,forma,logo gibi makyaj yamaları arattırıp büyük boyutlarına aldırtmadan indirtecektir.ha sonra o kadar full yamalı halini 3-5 ay deli gibi oynatıp sonra yine bir anda sıkacaktır.
 • sırf ünyespor 2. lige çıktığı için türkçe çıkmasını istediğim oyun. türkçe olsun orjinalini almayan akasya durağı'ndaki ali kemal karakteri gibi olsun.