192 entry daha
  • olmuş oyun. hala biraz eksikleri var tabi ama şu ana kadar yapılmış en iyi football manager oyunu diyebilirim. ingiltere premier liginde ilginç olaylar yaşanıyor 24 maç sonunda everton 55 puanla lider. son malubiyetlerini 6 maç önce aldılar. ve evertonı ben yönetmiyorum. noluyor lan!!
  • o aptal maç motorunu kaldırmadıkça bir skime yaramayacak bir oyundur..
  • tam sürümü çıktığında betadan tam sürüme kariyerlerimiz kaybolmadan geçmemize imkan verecek mi merak ettiğim oyundur. aksi halde hiç betaya başlamamayı düşünüyorum. aydınlatsın biri.
  • bazı yorumlarda çok karmaşık olarak değerlendirilen yeni versiyon. tema da çok göz yoruyormuş. bunlar dışında hep olumlu yorumlar var.
  • versiyon itibariyle bug'dan bug'a koştuğumuz oyun.
    http://imgur.com/hfkwz
  • oyun güzel olmuş fakat bu oyuncuların özelliklerinin sıralamasını değiştirmemizin bir yolu var mıdır acaba, bilen varsa yardım bekliyorum.
  • yine yeniden klasik 2d maç motoruyla oynacağım. isterse gözlükle oynanan 3d motoru koysunlar. yo dostum yo.

yaşasın gelenekçilik.

ben tüm sahaya hakim olunca oyunculara kenardan ( monitör başından) bağırabiliyorum. 3d'ye alışamadım hala. ciddiyim bak ben 2004te monitöre kafa, kasaya tekme atıp kırmışlığım var. klavyeyi söylemiyorum bile.

bir de nolursun 10 yıldan beri bekliyorum "çok ağır konuşma" seçeneği çıksın. spiker ikinci yarıya fırtına gibi başladığımızda oo devre arasında soyunma odasında iyi bir fırça çekilmiş olmalı desin.

bir de space tuşu mesela uzun top demek olsun, q pasla arkadaşını gör, e geri çekilin demek olsun. z tebrik etme, ç kötü bakma olsun olsun. kenardan alkışlama yani. duyurabilme olasılıklarımız olsun.

" uzun oyna fatihh uzun oyna koçum"

(monitör başında) bravo çocuklar bravo. gel bi sarılayım, koş bana. (bkz: boşluğa sarılmak)

" aslan bea"(bkz: boşluğun saçını karıştırmak)

"oynucanız topu sikiyim" krampon fırlatmak mesela (bkz: koridora terlik fırlatmak)

biz rpciyiz oyunun içine giriyoruz. oyuna da bu duygularımızı katsak off of ki ne of.

daha 1-2 yaması çıkmadan almam tabii ki. klasik bu da.

atkımı, diadora eşofmanlarımı hazırladım. gel artık.

bakırköy ruh ve sinir hastalıkları merkezinden yazıyorum.
  • team talk hadisesi oyuna eklendiğinden beri en büyük eksiği bu versiyonunda da gidermeyen oyun.

şöyle doya doya "sizin oynayacağınız topu sikeyim" ayarında bir seçenek koymadılar. ses tonu eklendiği zaman yaparlar dedik, yine yok.

en sert seçenek bu: agresif tonda "oynanan oyundan mutlu değilim" diyoruz hafif sinirli münir özkul gibi.

bir de bu sene hangi akla hizmet bilmiyorum ama team talk sırasında tonların yeri değişmiş, hala alışamadım yarı sezon bitti. sakin konuşacağıma sinirli konuşuyorum, ilgisiz konuşacağıma tutkulu konuşuyorum falan. (türkçe olarak böyle yazıyorlardır sanırım, hiç türkçe oynamadım)
  • toplamda 10 saatlik testten sonra bir şeyler söyleyebilirim.

(bkz: sana laflar hazırladım)

1) beta olması sebebiyle bazı hataların olması normal. fakat gol olan topun sürekli fileleri yırtıp tribünlere gitmesi normal değil.
    2) yine aynı şekilde 3d maç modunda pozisyon bittikten sonra futbolcular geri dönerken satranç taşı gibi kare kare dönüyor.
    3) oyunu benim gibi vatan bilgisayardan aldıysanız beta key'in gönderilmesi için telefon ile görüşüp durumu anlatmanız gerekiyor. yine de en uygun fiyat vatanda.
    4) challenge modları henüz çok yeterli değil. sayıları arttırılıp çeşitlendirilirse çok daha güzel olacaktır.
    5) fm classic modunu oynamadım. oynamayı da düşünmüyorum. benim gibi takımın finansından, antrenmanına, taktiğinden personeline kadar her şeyle uğraşmayı düşünüyorsanız siz de kariyer modunu oynayabilirsiniz.
    6) tottenham ile ilk devreyi bitirdim. her zamanki gibi takım oturana kadar inanılmaz dengesiz sonuçlar alınabiliyor. mesela deplasmanda arsenal'i 4-0 yendikten sonra evimde reading'e 3-0 yenildim.
    7) messi insan değil.
    8)tahmin ettiğim gibi türkçe %100 değil. bence %85 falan en fazla.
    9) achievements kısmı güzel. insan gaza geliyor.
    10) önceki sürümdeki kara, ve ruben yttergård jenssen gibi oyuncuları çok ucuza kapatıp 10 senelik stoper ve orta saha açığını kapatabiliyorduk. yine orta düzey takımlar için bu oyuncular 1.5 milyona bu işlevi yerine getiriyor.
    11) messi insan değil.
    12) mario götze, 2012'de ne yaptıysam dortmund'dan ayrılmıyordu. fakat 2013'te ilk teklifte 25 milyona aldım. çıtır çıtır oynuyor wonderkid.
    13) hatem ben arfa amr'de harikalar yaratıyor.
    14) mousa dembele adam yokluğundan aml oynuyor bende. ama aml'de coşuyor coşturuyor.
    15) hugo lloris'in gerçekte olduğu gibi özellikleri düşürülmüş. artık almaya can atacağınız bir kaleci değil.
    16) wellington nem, çok sağlam gelişiyor. fiyatı yüksek görünüyor ama 4 milyona alınabiliyor. 2 sene oynatıp sağlam fiyata satılabilir. veya çok güzel rotasyon olur büyük takımlarda. orta düzey takımların değişmez ismi olur.
    17) adebayor'un özellikleri yine cacık gibi. ama tek forvet olarak koyup kanatlardan besleyince yine gol atıyor. atsan atılmıyor, satsan satılmıyor.
    18) neymar yine dünyaları önüne sersen de ayrılmıyor takımından.
    19) messi insan değil.
    20) baş gözlemci, baş fizyoterapist gibi yeni görevler var. güzel olmuş.
    21) yönetim kurulu başlarda istekleri pek sallamıyor gibi. eskiden daha ılımlı oluyordu yönetimler.
    22) tuncay'dan kurtulan stoke city harikalar yaratıyor. şu an ligde ikinci.
    23) messi insan değil.
    24) eden hazard çok sağlam. ama chelsea'ye yeni gittiği için almak isteyen en azından 3-4 yıl avcunu yalar.
    25) beşiktaşta manuel fernandes en büyük kulüplerde bile oynayabilecek seviyede yapılmış.
    26) quaresma'nın özellikleri bir miktar düşmüş. yine de totthenam için izlediğim oyunculardan.
    27) messi insan değil.

işbu entry kendini sürekli güncelleyecektir.
  • sürekli microsoft visual c++ hatası aldigim oyundur. daha tam sürümü çıkmadan kendisinden soğuttu.
1130 entry daha
hesabın var mı? giriş yap