508 entry daha
  • bu sene kolayını yaptıkları oyun.

milan ile 4. sezonuma gireceğim. şimdiye kadar iki şampiyonluk 1 şampiyonlar ligi şampiyonluğu ve yine şl liginde yarı final başarısı var. juventus hegamonyasını yıkmış bulunuyoruz.

yaklaşık 13 yıldır fm oynarım ilk kez bu kadar erken şl ligi kupasını kaldırdım. oyun bence bu yönden basit olmuş. bu yüzden sıkıldım ara verdim biraz. oyun içinde de beni en çok rahatsız eden durum kornerler gol olmuyorsa eğer hepsi kaleci tarafından havada zıplamadan yakalanıyor. ardından kaleci takımının atağını başlıyor. çok saçma.

oyuna yeni başlayacak olup üst düzey ligleri oynayacak oyuncu kardeşlerime birkaç tavsiyede bulunmak isterim.

oyuna başlar başlamaz önceliğiniz transferler değil antrenörler olmalı, training bölümündeki bütün kategorilerde antrenörlerin en az 4 yıldız seviyesinde yeterliliği olmalı. sezon öncesi en yüksek seviyede fitness antrenmanı yaptırıp hiçbir şekilde taktik antrenmanı yaptırmayın. sezonun başlamasına 1 hafta kala yarı taktik yarı team cohesion yapıp sezon başladıktan sonra taktik antrenmanlarına ağırlık verin. ilk maçlarda taktik yetersizliğinden puan kayıpları yaşayabilirsiniz ama taktiğinizde mutlaka ısrar edin meyvesini toplarsınız. bir de taktik antrenmanını yaptıracağınız antrenörün sizin oynatmak istediğiniz sisteme yatıknlığı önemli. tercih ettiği sistem sizinkinden farklı olmamalı.

oyuncu önerilerine gelince . her bütçeye önereceğim çok fazla isim var ama tecrübe ettiğim en iyilerini söylemek isterim ;

morgan sanson: oyunun bence en iyi orta sahası. pas, şut, top kapma, pres, top sürme, hız, orta açma ne ararsan var. sağ açık, forvet arkası, merkez orta saha hepsinde oynar ama en iyi merkez orta sahada oynar.
    lincoln : müthiş bir oyuncu. ofansif orta saha ve sol kanatta oyuna her türlü ağırlığını koyuyor. skora sürekli katkı yapar. ben kanatta oynatıyorum.
    cristian pavon : skora inanılmaz katkı yapıyor. frikik ve kornerleri çok etkili. her iki kanatta inside forward olarak kullanılabilir.
    luciano vietto : poacherın oyundaki karşılığı. oyunda çok az gözükür ama her maç bir golü vardır. ceza sahasında çok etkili.
    nadiem amiri: 3. sezonumda transfer ettim. hoffenheim de şl liginde ofansif orta saha olarak 8 gol atınca 37 milyon euroya aldım. bende de aynı katkıyı verdi. golcü ofansif orta saha isteyen varsa bu adamı gözü kapalı alsın.

bunlardan farklı olarak milan da bulduğum donnarumma, romagnoli ve calabria mevkiilerinin bence en iyileri. milan'dan koparabiliyorsanız mutlaka alın.
  • malum ortamlardan indiririyorum şuanda.

en son cm01-02 de tsigalko çılgın atıyordu*
    fm03-04 ve fm06-07 oynamış ve beğenmemiştim. bu yüzden cm01-02 benim için her zaman en iyi seri olmuştur.*

galatasaray ile sezon açacağım. her türlü bilgi ve öneriye açığım
327 entry daha
hesabın var mı? giriş yap