şükela:  tümü | bugün
341 entry daha
  • bu yıl satın almadığım oyun. sebebi, hem bu paraya değecek yenilikler görememem, hem de oyunun eskisi gibi sarmamasından kaynaklanıyor.

aşağıdaki adresten fm 2017'ye ait data güncellemesini edinebilirsiniz. üye olmak gerekiyor.

https://sortitoutsi.net/…otball-manager-data-update

sonra sırasıyla şu işlemleri uygulayacaksınız.

ardından da rardan çıkardığınız dosyaları bilgisayarım>belgeler > sports ınteractive > football manager 2017 > editor data klasörünün içine atıp yeni kariyer oluşturmanız gerekiyor.

edit:anlam bozukluğu
  • (bkz: dario benedetto)

alınız aldırınız efendim, fenerbahçe ile 2.sezonda 19 maç 19 gol ile gol krallığında lider ve şampiyonlar ligi first knockout turunda real madrid karşısında hattrick yaparak maçı 3-1 kazanmamızın mimarı kendisi.
  • güncelleme yapamadığım oyundur. içerik bulunamadı diyor. dosyaları doğrula diyorum onu da yapmıyor, şaka gibi resmen.
  • parasını verip çatır çatır orijinalini alıp crash dumps hatası yediğim oyun.

hem de kariyerin en güzel yerlerinde yedim hatayı, çok kulak çınlattım. bir daha tekrarlanmaz umarım.
  • bu kadar entry girilince malum ortamlara düştü sandığım menajerlik oyunu.
  • çevrimdışı oynayabilmemi sağlayabilecek yazarların bir yeşiline bakıyorum *.
  • logo ve forma paketlerinden en çok hangisinin kullanıldığını, hangisinin hiç sorun yaratmadığını merak ettiğim oyun. varsa bilgisi olan bi yeşillendirirse sevinirim.