şükela:  tümü | bugün
287 entry daha
  • burdan daha ucuza alabilirsiniz.
  • editör uygulamasını bulamadığım oyun.

oyun içi editörden bahsetmiyorum bildiğimiz oyuna girmeden önce kullandığımız editör programından bahsediyorum. kaldırdılar mı acaba bunu? yöneteceğim takımında az çok futbolcuların ne kadar kazandığını biliyorum fakat oyunda bunlar aşırı yüksek yansıtılmış ve genç oyuncuların mevkileri yanlış düzenlenmiş bunları düzeltmem için oyun içi editör almam şart mı yani?

yeşillendirirseniz sevinirim.
  • bilgisayarında hala cm 03/04 kurulu bir insan olarak, benim düşüncem, bu menejerlik oyunları, artık "oyun" olmaktan çıktı, bir nevi simülasyon oldu. elbette bundan hoşlanan da var. benim düşünceme göre, bilgisayarda oyun oynamak demek, gerçek hayatta yapamayacağım işleri yapabilmem demek. örneğin hızlı araba kullanmak, adam vurmak, savaş kahramanı olmak vs vs.

cm 01/02 ve cm 03/04, tam olarak sizi kahraman yapan oyunlardı. fatih karagümrük ile 4 sene üst üste şampiyonlar ligi şampiyonluğu falan alırdık. barcelona'yı 6-0 yendiğim oldu. bunlar gerçek hayatta olamayacak şeyler. olayın güzelliği de bu.

beşiktaş'ın mali sorunlarıyla boğuşmak, sezon öncesi kamp değerlendirmeleri, alınan mağlubiyetler falan, neden strese giriyoruz? zaten günlük hayatımda ben yaşıyorum bu stresi, bilgisayarı açınca, istiyorum ki, beşiktaş'ın borçlarını iki senede kapatayım, lige ambargo koyayım, fenerbahçe küme düşsün falan, bu tarz şeyler olsun, ben de eğleneyim.

o yüzden bu yeni oyunlar hiç bana göre değil. yaşasın cm 03/04, yaşasın maxim taigalko!
  • şu oyunda arsenal ile yıllarca kupa alamamayı (gerçekteki gibi) isteyen de var, karagümrük ile barcelona'yı 6-0 yenmek isteyen de. acaba birçok silahlı oyunda olduğu gibi zorluk seviyesi eklemek çok çetrefilli bir iş midir?

tanım: severek oynadığım futbol simülasyonu.
  • fm 2006dan beri oynayan biri olarak;
    fm 2017'de gelen buglı taktik muhabbeti burada da var. yani o buglı taktiği bulana kadar kafayı yiyorsunuz, real madrid olsanız deplasmanda eibarı yenemiyorsunuz gibi.
    sürekli kanatlara inip orta kesiyor rakip ve sürekli gol oluyor bunlar bu ayrı bir sıkıntı.
    diğer sıkıntı ise gözlemlediğiniz oyuncular gelen kutunuza düşmüyor, 2 saat gözlemcilik ekranından arıyorsunuz, bunun pratikliği kaybolmuş malesef.
    beni hayal kırıklığına uğrattı oyun ama malesef bir alternatifi yok ve buna mecburuz, en azından bağımlısıysanız mecbursunuz.
  • sevgili yazarlar tamam anladık cm serisine devam ediyorsunuz. dünyanın en iyi futbol menajerlik oyunu evet. lakin burası football manager 2018 başlığı olduğu için insanlar fm 18 ile ilgili tecrübelerini,taktiklerini veya oyunla ilgili yaşadığı sıkıntıları anlatmaya, okumaya geliyor.

sizi çok memnun olduğunuz oyunun başlığına alabilir miyiz? teşekkürler.
  • büyük bir gol kısırlığının olduğu oyun. fenerbahçe ile oynuyorum, gayet hücum ağırlıklı bir taktiğim var, 9 maçta 7 galibiyet 2 beraberlikle liderim ama attığım gol 15, yediğim sadece 5. bu 5 golün de 3'ünü ilk hafta 5-3 kazandığım maçta yedim. o maçtan sonra oynadığım 8 lig maçının 4'ünü 1-0, birini 2-1, birini 3-0 kazandım. 1-1 ve 0-0 la 2 tane de beraberliğim var.

benim haricimde de lig bu şekilde 2. sıradaki beşiktaş 14-5 gol, 3. g.saray 15-3 gol ile oynuyor.

edit: 10. haftayı da penaltı ile 1-0 geçtim. forvette kimi oynatsam verim vermiyor, aynı gerçek hayatta olduğu gibi. soldado biri penaltı 3 gol, jannsen tek gol o da penaltı, rvp ve fernandao siftahasız.
  • zevkli kariyerlerin yapılabileceği takımların derlendiği bazı linkleri sizler için derlediğim oyun. ben her seride faydalanıyorum böyle sitelerden umarım size de fikir verir.

telegraph

goal.com

fmscout

express.co.uk

fminside

whatculture.com

dailymail
  • beşiktaşın kadrosunu ve özelliklerini aradığım oyun. ona göre alacağım.
  • bug'ı kendinizden guclu takimlara karsi "dusuk tempo, defansif oyna", kolay takimlara karsi ise "yuksek tempo, kontrollü veya atak oyna" olan fm serisinin sonuncusudur.
47 entry daha