şükela:  tümü | bugün
404 entry daha
  • uzak ara oynadığım en kötü fm... maç ekranında oyuncularımın bütün bireysel istatistiklerini tek yerde görebildiğim menünün kaldırılması tam bir skandal olmuş. keza oyuncu arama kısmındaki büyük değişiklikler de eskisi gibi pratik değil. alalı bir hafta oldu en fazla iki saat oynamışımdır. daha da oynamam zaten.
  • maç motoruymuş, oymuş, buymuş ayrı ama bu duruma delirmemek elde değil.

beşiktaş ile oynuyorum, 2018-2019, tüm fizyoterapistleri 18-20 arası yaptım başlarken, sağlık bilimcisi var, teknoloji bilmemnecisi var en iyilerinden. kondisyonda güç ve aerobik antrenörleri 2 şer tane ve 5 yıldız. 2-3 maçta bir mutlaka kupa veya lig maçında oyuncuları rotasyon ile dinlendiririm. 95 kondisyon olmayanı da oynatmam ilk 11. antrenman seviyesi ortalama ve herkes memnun. gelişiyorlar da. her şey mükemmel gözüküyor değil mi?

öyle de oldu zaten. takımı aldığımda haftada bir 1-2 haftalık sakat verirken, teknik heyetteki değişikliklerden 1-2 ay sonra en fazla “7 gün” sakat verdim 1 buçuk sezon boyunca. bunun dışında hep 1-2 gün, çekme, sırt bilmemnesi vs.

şampiyonalar ligi grup kaymak gibi, c. moskova, feyenord ve rapid vien. muazzam kura. lider tamamladım ki cenk tosun efsaneler yaratıyor. yanında batshuayi.

elemede kim gelse beğenirsiniz? bayern münih. kura çekilişi bitti, ileri dedim 2 oyuncum 11 den sakatlandı. ileri dedim, oyuncu bayern maçını kaçıracak! mesajı, üstünde bir sakatlık daha. ileri dedik, 1 gün geçti bir sakatlık daha. 1-2 gün süren sakatlıklarım tam tamına 4-6 haftalık sakatlıklar oldu...

ilk bayern maçına 7 eksikle girdim ki bunların 6 sı ilk 11 ve uzun dönemli sakatlık. rövanş karşılaşmasında yedeklerde 1 kaleci, 1 kanat, 1 orta saha ve 1 forvet kalmıştı ki her mevkinin 1 alternatifi var ve orta saha oyuncu sayım çok olmasına rağmen.

yapmayınız efenim, bırakın keyifle oynayalım, taktikle kazanalım veya kaybedelim.
18 entry daha