şükela:  tümü | bugün
280 entry daha
 • ulan işteyim eve gidip indirip oynamak için sabırsızlanıyorum, oyun dünyasına uzun bir süre ara verdikten sonra pc başına oturacağım.
  cips, mısır, kola arkada inceden müzikle fm oynadığım günleri yad etme zamanı.
 • football manager bizim kırmızı çizgimizdir *
 • betada iki kere aynı maça girerken (giremedim oyundan çıktım bir daha birkaç maç oynayıp aynı maça geldiğimde) takılıp kaldı oyun.

  https://eksiup.com/3527d0285936

  gerçi bi'şey demiyorum beta bu tabi ama bu save de burda biter. sanırım düzgün oynamak için oyunun resmi çıkışını bekleyeceğiz.
 • arda turan'ın heading rankingi güncelleme ile düzeltilmesi gerekiyor. bir kafa attı berkay'ı ameliyatlık etti. 10 çok az olmuş.
 • maç motorunun beni tekrardan hayal kırıklığına uğrattığı oyun. maç ekranındaki kasmalar devam ediyor. fm 18’i maç motorundaki takılmalar yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım, yine bu sebepten dolayı da ilk başta 19’a ısınamadım. bu sene de 2 boyutlu izleyerek oynamak zorunda kalacağız anlaşılan.
 • tr ligindeki yabancı kuralı hatasının her platformda her dakika hatırlatılması gereken oyun. miles ibnesinin evinin önundeki bilboardlara ilan verse biri niye yaptı demem. bug değil ki lan bu? betadır çok saçma sapan şeyler görebiliriz de buradaki olay bambaşka. zimbabwe(örneğin) ligi mi bura? ciddi fm oyuncu kitlesi olan, avrupanin ilk on liginden biri. haberleri varmış artık yazmayalımmış. epl'de böyle bir hata olsa 10 saniyede düzeltmezlerdi diyebileniniz var mı? beta dedik bug bulup yazalım dedik oyun toparlayana kadar hem eğlenelim hem ögrenelim* dedik tr ligini oynatmayacaklar bize resmen. iyi seneye de oyuncu isimleri falan yanlış olsun, göztepe'nin adı aliağa olsun*.

  edit: öyle oynamaya devam ettim tabi. mesela bir maça girerken dondu oyun. düzelmedi de kapatıp açmak zorunda bıraktı. bug dediğin boyle olur. adam gibi bug. ırkçılık(abart) yapmayan mert bug.
 • market değeri x olan bir oyuncuyu almak istediğinizde yaşına göre 2x-5x hatta 10x fiyatının sizden talep edilmesini anlıyorum ancak konu başka takımların benim oyuncularımı istemesine gelince nedense hep x değerinin altında fiyatlarda ısrar ediliyor ve teklif kabul edilmeyince de oyuncular sızlanmaya başlıyor. bu sorunu yıllardır ısrarla çözmek istememeleri de insanı delirtiyor. demiyoruz ki biz kolay alalım kolay satalım ama biz alırken bize çekilen muamele neyse satarken aynısını yapabilmeliyiz. insanı sinir edebilen futbol menejerlik simülasyon oyunu.

  beta editi: beta olmasından ötürü hatalar içermesini anladığım oyun ancak bu yabancı kuralı hatası gerçekten inanılmaz bir hata. beşiktaş sahaya 7 yabancı ile çıkabilirken, ben 5 yabancıyla sahaya çıkabilmek için taklalar atıyorum..

  edit 2: maç içinde yerli çıkartıp yabancı sokarak 5ten fazla yabancı oynatılabiliyor.
 • yapacağınız işi sikeyim ya. ulan beta tester ihtiyacınız mı var? dünya kadar gönüllü insan var. bir tanesi de çıkıp demedi mi aga bu türkiye ligi nedir? vizyonunuzu misyonunuzu sikeyim.

  oh rahatladım.
 • türkiye ligindeki yabancı sınırı hatası sebebiyle üzen oyundur. ne güzel gegenpress'le geleni geçeni tokatlıyorduk umarım tam sürümü beklemezler düzeltmek için.

  edit: yeni bir şey daha farkettim. ilk 11'de en fazla 5 yabancı sınırı sadece yönettiğiniz takımda geçerli galiba. zira beşiktaş karşıma 8 yabancılı kadro ile çıkabildi.
 • "keşke zaman olsa da, final maçına takım elbiseyle çıksam" dediğim oyun.
11 entry daha