şükela:  tümü | bugün
506 entry daha
  • (bkz: #98057887)

saint etienne(a) - hamburg(b)

a1 genç forveti oynat/kiraya ver: oynatınca başarısız oluyor ve başa dönüp kiralıyorsunuz.

a2 genç forveti 2.sezon bi daha kiraya ver/oynat: bi daha kiraya verince başarısız oluyor ve başa dönüp oynatıyorsunuz. forvet çok başarılı oluyor.

b1 yönetimin sunduğu felsefeyi kabul et/reddet: reddedince direk bitiyo geri dönüp kabul ediyosunuz.

b2 dikey tiki taka/kontraatak: kontraatak başarısız oluyo geri dönüp dikey tiki taka seçiyorsunuz. takım dikey tiki taka ile şov yapıyo.
  • tam sürümün gelmesiyle 1,5 sezonluk fenerbahçe beta kariyerini bırakıp interle kariyere başladım.
    tam sürümle beraber kaleciyle karşı karşıya ve çapraz pozisyonlardaki sıkıntılar çözülmüş,oyun güzel bir hâl almış.biraz da sanki kolaylaşmış.
    interle ilk sezonumda 90 puanla serie a'yı alırken italya kupasında da ipi göğüsledik.
    şampiyonlar ligi'nde de barcelona'ya yarı finalde elendik.
    özellikle 2 oyuncunun performansı iyiydi.
    romelu lukaku 33(4) maçta 24 gol 4 asist
    matteo politano 39(10)maçta 15 gol 16 asist

italya ligi çok sarıyor.mayıs ayına kadar 4 takımla beraber şampiyonluk yarışı verdik.

türkiye liginden not:radamel malcao 27(4) maçta 9 gol atarak takımına muhteşem ötesi bir katkıda bulundu.
  • neden bilmiyorum ama hücumcular ve bekler ısrarla sıfıra inip yan ağlara şut çekiyor. o açıdan gol atabilen altın ayakkabıyı bıraksın, nobel fizik ödülünün peşine düşsün.
  • şu an bir hotfix daha yayınlanan oyun. böyle böyle illa yeni save açtıracaklar.

edit: bir önceki hotfixteki düzeltmeyi sanırım artık eski save dosyaları için de getirmişler, yanlış anlamadıysam. (oyuncuların gizli değerlerindeki hata)

ve sanırım penaltı sorunu düzelmiş
  • tam sürüme geçilmesiyle, istemeden de olsa galatasaray kariyerime tekrar başladım.

belhanda’yı bu sefer 12 m euro yerine 13’e, ilk oyunumda hemen satamadığım feghouli’yi ise 10’a okutmayı başardım.

şimdilik, yaşı 30’un üstünde olan çöplerin temizliği ile devam ediyorum.

hasan şaş ve avanesi olan tüm çöp kulüp çalışanlarına hemen kapıyı gösterdim.

tabi çok fazla sirkülasyon olunca takımda nahoş sesler yükseldi. muslera’nın başı çektiği bir grup kazan kaldırsa da, gerek altyapıdan çok kaliteli gençlerin gelmesi gerekse kolay satılabilir tiplerin isyan etmesi sonucu bu hain darbe girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

sonuç olarak takımda gençleştirmeye ve para kazanmaya devam ettim. şimdi tek yapmam gereken takımın beraber biraz vakit geçirmesini ve iyi sonuçlar almasını sağlamak.

her maçtan sonra, evlileri küfelik oluncaya kadar içirmek, bekarları ise karıya götürmek niyetindeyim.

t: menajerlik simülasyonu
  • yeni aldığım ve saatlerdir başından kalkamadığım oyun.

birkaç sorunumu sizlerle paylaşmak isterim. ilki penaltı sorunu. sanırım bu herkeste var. her maç 1 penaltı ortalamasıyla oynuyorum. ikincisi ise oyuncu bedellerinin hayvan gibi yüksek olması. bir hata mı var yoksa harbiden o bedeller doğru mu? mesela falcao 135m değerinde. birisi yardımcı olursa çok mutlu olurum.
  • yeni yayınlanan hotfix ile penaltı sorununun giderildiğini açıkladılar. deneme fırsatım oldu ve düzeldiğini söyleyebilirim.
  • fm 19’da 32 galibiyetle şampiyon olduğum rb leipzig‘i yönetirken kullandığım taktikle, fm 20’de ilk 5 maçta gol bile atamadım.

sanırım bir yerde hata yapıyoruz.
  • penaltıların düzeltildiği yamadan sonra hiç penaltı atamadım ayrıca ondan önce bende sorunda yoktu takır takır atıyorduk
  • penaltılar düzeldi işler bozuldu..
12 entry daha