şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1034 entry daha
  • yine gecemi gündüzüme karıştırdı bu oyun... cm 03-04'ten beri oynarım daha da bırakamadım, annem babam gibi büyüttü bu oyun beni...
  • fm 2019 ile kıyaslayınca +- lerini bilmek istediğim oyun.
  • dinamo zagreb kariyerine başladığım oyun.
    230 saati devirmişiz serinin 2020 versiyonunda.

edit: zagreb altyapısı adeta fabrika, onlarca yıldız adayı var, daha önce böyle bir altyapıyı fc midtjylland'ta görmüştüm. hırvatistan ligini oynamiyorsanız bile açık tutun, ucuza yıldız adaylarını takımınıza katabilirsiniz.
  • oyun bazen öyle bir seviyeye geliyorduk, her boşlukta açıp bir şeyler yapasın geliyor.

her senenin 2. veya 3. aylarında ortaya çıkan afrika kıtasının, güney amerika kıtasının u21, u19 kadrolarını, yeni ortaya çıkan regenleri incelemek. müthiş zevk. sabah iş için uyandığımda, 20 dakika, yarım saatlik o boşlukta bile oynamak istediğim oyun ama hanım korkusunu bir türlü yenemedik. (basar azarı, affetmez).

not: cm 01-02'den beri müptelasıyız, bağımlısıyız.
  • fm2013 e kadar sürekli her serisini oynadım 7 sene aradan sonra ilk defa aldım oynuyorum. muhakkakki çok değişmiş grafikler oyun içi dinamikler vs. 3 saat kontratı biten oyuncu transfer bölümünü bulamadım. sonunda arkadaşa sordum.

blackburn rovers kariyerime başladım fakat , kaşar oyuncuların hiç birisi gelmiyor. yok al wahda , al shabab bilmem ne onlara gitmek istiyorlar. sokacam böyle işe.

'' arda turan bile gelmedi mk. fazlamı abartıldı acaba arap klübleri ? bi çözümü bulan bilen varmı acep.
  • karantina dönemi + geçici süreliğine steam üzerinden ücretsiz oynama imkanı bir araya gelince, uzun bir aradan sonra tekrar oturdum başına.
    haliyle, önce beşiktaş'ı aldım. fakat kulüpte para olmaması ve benim sabır gösterip altyapıdan oyuncu çıkaracak, ülke ve dünya genelinde oyuncu tarayacak kadar çok fazla zamanım olmadığı için sezon başlamadan kapattım.
    şimdi ise b.dortmund'u aldım. yönetmesi çok keyifli bir takım.
    sezona b.münih'i yenerek süper kupayla başladık. almanya kupasında turu geçtik fakat 2. turda b.münihle eşleştik. lige 5'te 5 ile başladıktan sonra e.frankfurt deplasmanında son dk. golüyle mağlup olup ilk kaybımızı yaşadık.
    şampiyonlar ligi ilk maçında rotasyonla çıktığımız ilk maçta evimizde celtic'e puan kaptırdık.
    ben oyunu beğendim. oyunda çok sakatlık olması ve istenen fahiş bonservis bedelleri can sıkıcı.
  • bence bu oyundan zevk almak için acicagin ligler çok önemli.
    bra arj ita isp ing fra port dediğim ölümcül ligler mutlaka ama.mutlaka açılmalı.
    kalanı pcnizin gücüyle alakali derim. ama 7lig acilmazsa bulacağınız regen kalitesi düşer derim.
    yine belçika rusya da avrupada değerlidir.
    g amerikada ise kolombiya ve uruguay hatta şili.
    yazistigim bir kaç arkadaş ise danimarke ve hırvat liginin de acilmasi gerektiğini soylediler alt yapi oyuncularını afrika ve brazilyadan getiriyorlarmis.
  • saçmalıklarla dolu oyun. ligin 24. haftasındayım, namağlup bir şekilde sadece 2 beraberlikle martta şampiyon olacağım neredeyse. muhabir soruyor: altıncılığı garantilediniz, nasıl hissediyorsunuz? böyle saçma soru mu olur? ayrıca muhabirlerin sorduğu sorular sanırım 5-6 senedir aynı. hep aynı sorular. hiçbir değişim yok. fm 17'de de böyleydi, hâlâ böyle. böyle basit sorunları bile çözmeye yanaşmıyorlar.

ekleme: evet, ligin 27. haftasında şampiyon oldum. ikinciyle aramda 24 puan fark var. sorulan soru: şampiyonluğu son anda, küçük bir farkla (şansla demek istiyor) kazandınız; ne düşünüyorsunuz? şimdi bu ne yani? ne diyeyim, mahmut mu diyeyim? böyle saçmalık olur mu yahu?
  • git gide boka dönen serinin son oyunu. beleş die indirdim ama ilk hazırlık maçında stadı bile olmayan takımdan gol yiyince sildim aq. yada büyüdüğüm için artık kafa kaldırmıyor bunca detayı. getirin ordan pes 20 abiniz şov yapçak
  • antalyaspor'u secip kumede kalmasini sagladigim oyun. bazi oyuncularin davranislari nefret ettirdi. podolski antremana tavla partileri yuzunden katilmak istemedigini soyluyor. hadi gol ve asist yapiyor diye onu tolere ediyorum da, antalyaspor taraftarina ermeniler gibi diyen irkci futbolcunun sozlesmesini uzatip, kadro disi biraktim. futbol hayatini bitirecegim sinan'in.
63 entry daha