• son oyunlarında maç motoruna önem vermeyen, daha da ötesi oyunlar birbirinin karbon kopyası olmasından dolayı düşüşlerini yaşayan top tepici spor kulüplerini yönetme oyunudur.
  • 1 haftadır ücretsiz olması sebebiyle oynuyorum. gençlerbirliği ile ilk yarıyı transfersiz 2. ikinci yarıyı da 2 transferle aynı pozisyonda bitirdim. stancu 29 golle gol kralı oldu.

yarıyıl tatilinde alıp oynasam mı diye düşünüyordum. iyi ki almamışım 200tl hakedecek bir oyun değil.
  • yine gecemi gündüzüme karıştırdı bu oyun... cm 03-04'ten beri oynarım daha da bırakamadım, annem babam gibi büyüttü bu oyun beni...
  • oyun bazen öyle bir seviyeye geliyorduk, her boşlukta açıp bir şeyler yapasın geliyor.

her senenin 2. veya 3. aylarında ortaya çıkan afrika kıtasının, güney amerika kıtasının u21, u19 kadrolarını, yeni ortaya çıkan regenleri incelemek. müthiş zevk. sabah iş için uyandığımda, 20 dakika, yarım saatlik o boşlukta bile oynamak istediğim oyun ama hanım korkusunu bir türlü yenemedik. (basar azarı, affetmez).

not: cm 01-02'den beri müptelasıyız, bağımlısıyız.
  • fm2013 e kadar sürekli her serisini oynadım 7 sene aradan sonra ilk defa aldım oynuyorum. muhakkakki çok değişmiş grafikler oyun içi dinamikler vs. 3 saat kontratı biten oyuncu transfer bölümünü bulamadım. sonunda arkadaşa sordum.

blackburn rovers kariyerime başladım fakat , kaşar oyuncuların hiç birisi gelmiyor. yok al wahda , al shabab bilmem ne onlara gitmek istiyorlar. sokacam böyle işe.

'' arda turan bile gelmedi mk. fazlamı abartıldı acaba arap klübleri ? bi çözümü bulan bilen varmı acep.
  • yillar sonra fenerbahceyi aldigim fm oyunu oldu. bir kurtariciya ihtiyac vardi, iste ben geldim. su an ilk sezon devre arasindayim ve trabzonla bir assagi bir yukari liderlik savasindayiz. takima 2 sag bek 1 sol bek takviyesi (20 yas ortalama ve opsiyonlu kiralama)+ 1 orta defans + yohan gourchuffu bedavaya aldim ve satilmasi mumkun olan kim varsa sattim. satilanlara ornek: harun, jailson, alper, tolgay, vs. ilk sezon sonrasi ekran goruntulerini paylasacagim.
  • saçmalıklarla dolu oyun. ligin 24. haftasındayım, namağlup bir şekilde sadece 2 beraberlikle martta şampiyon olacağım neredeyse. muhabir soruyor: altıncılığı garantilediniz, nasıl hissediyorsunuz? böyle saçma soru mu olur? ayrıca muhabirlerin sorduğu sorular sanırım 5-6 senedir aynı. hep aynı sorular. hiçbir değişim yok. fm 17'de de böyleydi, hâlâ böyle. böyle basit sorunları bile çözmeye yanaşmıyorlar.

ekleme: evet, ligin 27. haftasında şampiyon oldum. ikinciyle aramda 24 puan fark var. sorulan soru: şampiyonluğu son anda, küçük bir farkla (şansla demek istiyor) kazandınız; ne düşünüyorsunuz? şimdi bu ne yani? ne diyeyim, mahmut mu diyeyim? böyle saçmalık olur mu yahu?
  • kariyere manu ile başladım premier ligin sefiri geri dönüyor yol açınn.
  • her yıl bir öncekine göre daha da kolaylaşan, sports interactive games şirketinin piyasaya sürdüğü menajerlik simülasyon oyununun son serisidir. kolaylaşan diyorum çünkü oyuna biraz hakim biri aldığı orta düzey bir takımla bir kaç sezona kazanabileceği bütün kupaları kazanabiliyor. ayrıca karşı karşıya oyuncuların kaçırdıkları goller insanı çileden çıkarmaktadır. piyasada rakipsiz olmaları sebebiyle kendilerini geliştirme ihtiyacı hissetmediklerini düşündürmeye başlamıştır.
  • güncelleme geldi. ardından oyunu açtım. ilk haber : x oyuncun sakatlandı dedi.
    ikinci haber : y oyuncun virüs kaptı :))
    çok süper guncellemisler .
    coronavirus pandemisine uygun olmuş
hesabın var mı? giriş yap