• biraz süresi geçip hataların fix edilmesinden sonra alınacak olan oyundur,

tabi buradaki uzun süreli fmcilerin görüşlerinin de önem arz ettiği aşikardır.
  • penaltıların düzeltildiği yamadan sonra hiç penaltı atamadım ayrıca ondan önce bende sorunda yoktu takır takır atıyorduk
  • penaltılar düzeldi işler bozuldu..
  • artistlik gibi olmasin ama su seride oldum olasi buyuk takimlari yonetmeyi sevemedim. manu ile baslayayim dedim, sezon acilmadan silip sheffield united ile basladim. yedigim dayaklar, sorunlari cozmek icin verdigim ugras oyunun tadina varmama sebep oldu. sado mazoluk bir yerde. devaminda daha alt lig takimlariyla baslarim artik. oyun ise bildiginiz gibi, oncekilerden aman aman farki yok. en azindan ben rastlamadim. bazi ufak tefek sorunlar devam ediyor ama duzeltirler diye umuyorum.
  • (bkz: dilencilik)
  • başlığı altında onlarca kişinin offline oynamak için beleşe steam hesabı dilendiği oyun.

her gün her gün bıktırdınız artık ya. millet emeğiyle para kazanıp bu oyunu alıyor, neden para harcadığı, üzerine yatırım yaptığı, keyif amaçlı kullandığı steam hesabını tanımadığı bir sözlük yazarına verip de riske atsın?

"ekonomik durum" bahanesiyle, "yokluktan ne anlarsın" gibi sözlerle geleceklere de şunu diyeyim: ben 4.5 yıldır freelance çalışıyorum, 3 yıl önce işler berbat giderken ekonomik olarak dibi gördüm, evime aldığım ekmeği ve suyu bile markete yazdırmak zorunda kaldım, evde tüpüm bitti, parasını arkadaşım verdi aç kalmayayım diye. annemden babamdan bir kuruş istemedim, kendi isteğimle özel sektörden istifa edip bu duruma düşmeyi göze aldığım için. kimseden de çıkıp oyunu istemedim. bu oyun benim için bağımlılık olduğundan kendime ufak tefek ekstra yazı işi çıkardım, saçma sapan yerlere hayatımda yazmayacağım içerikleri yazıp 3 lira, 5 lira demeden, ederinin altında işler yaparak parayı denkleştirdim.

öğrencilikte de mi sıkıntı yaşamadın diyen olabilir. yaşadım. yeri geldi oyunun çıkmasına bir ay kala günde bir öğün az yedim, hiçbir yere çıkmadım, yine de buldum oyunun parasını. hiç olmadı öğrenci kredi kartına arayıp 100 lira limit yükseltmeye çalıştım aldım.

fm 2017'yi ucu ucuna denkleştirdiğim dönemin 1-2 ay sonrasında işlerim açıldı ve şimdi çok rahatım, 1 saniye düşünmeden peşin ödemeyle alıp geçiyorum istediğim oyunu ama olur da yine her şey kötü gitse bu oyunu alacak bir şeyler bulurum kendimi zorlayıp.

yani insan ne kadar zorda da olsa istedikten sonra bir şekilde imkan yaratıyor. kimse size hesabının bilgilerini vermek zorunda değil, siz de oyunu dilenmek zorunda değilsiniz.
  • burada oyun dilenmek nasıl bir yüzsüzlük seviyesidir anlamak güç. millet size neden oyununu versin mal mısınız siz?

tanım: bilgiyasayar oyunu.

edit: amına koyayım ne kadar kötü bir insanmışım ben, dilencilere de saygısızlık yapıyormuşuz, 100 milyon sizin olsunmuş. anladım feridun abi. bu arada ben de koenigsegg agera istiyorum bir tane. durumu olan birileri okur da bu agerasız kalmış aciz kardeşlerini mutlu ederlerse çok memnun olurum. söz sadece gece sürüp kapınıza bırakırım. sharing is caring konu başlıklı bir mail çakıyorum şimdi christian von koenigsegg abiye.
  • ilk sezonumu taze taze bitirdiğim futbol simülasyonu.

feyenoordla oynuyorum ve beta döneminde anormal bir şekilde başarılı olan taktiğim tam sürümün yayınlanmasıyla makul bir seviyeye geldi. 4-2-3-1 oynuyordum ve ofansif oynayan kanat beklerle hem çok gol atıyordum, hem de sakat kalecim hariç takımın tamamı rotasyona gitsem bile 7.50-8.50 aralığında geziniyordu. (hiç bu kadar formda bir takımım olmamıştı) tam sürüm sonrası en azından takımın fazla ofansif olmasının cezasını rakipler kesmeye başladı ben de ayarlamalara gittim.

ilk sezonumda beklemediğim bir şekilde aziz yıldırım'ın tesadüf diye nitelendireceği bir avrupa ligi zaferi yaşadık. hollanda ligi'nde bile saçma mağlubiyetler alıyorken bu başarı nasıl geldi hala anlayabilmiş değilim.

gruplardan sonra kızıl yıldız ve rennes'i eledik, sonra çeyrek finalde abdullah avcı ve beşiktaş'ı geldi. vodafone park'ta 2-0 kaybedince turu da kaybettiğimizi düşündüm ama bazı dertli beşiktaş taraftarıyla empati kurmamı sağlayacak şekilde hollanda'da maç 10. dakikada 3-0'a geldi.

yarı finalde arsenal ile eşleşince, peri masalının sonu dedim (görüldüğü üzere takıma güvenim sonsuz) ama londra'da 4-2lik mağlubiyet neden olmasın dedirtti. hollanda'da yine beşiktaş maçının bir benzeri oynandı ve 35.dakikada 3-0'ı yakalayarak adımızı finale yazdırdık.

finalde rb leipzig geldi. 3-5-2 taktiklerine karşı kanat oyuncularını da beklere markaj yapacak şekilde ayarladım ve maçı rahat bir oyunla 2-1 (son dakikada yedik) kazanmayı başardık.

eredivisie'de ise ajax anlamsız puan kayıplarımızı affetmedi ve 4 puan önümüzde şampiyon oldu. hollanda kupası'nda ise tüm favoriler elenince kupayı alacağımıza inanmıştım ama oyuncular da rehavete girmiş olacak ki penaltılarla yarı finalde elendik.

her football manager entry'mde olduğu gibi bunu da uzun yazdım ama burada benim gibi başkalarının kariyer hikayelerini okumayı seven insanlar olduğunu biliyorum. fm'yi her sene olduğu gibi bu sene de güzel yapan da bu.
  • bir hevesle alıp açtığım oyun. oyunu açtım açmasına fakat tam ekran olarak açılmadı. düzeltemiyorum da. oyun ekranı monitörde sağ alta doğru kaymış olduğu için sağ alttaki ilerle, devam gibi seçenekleri de göremiyorum. sadece bana mı denk geldi böyle bir sorun? çözümsüz müdür?

https://eksiup.com/p/z7296789znaj

edit: tercihlerde ekran modu diye bir seçenek var. oradan tam ekranı seçince düzeliyor. başına gelen olursa bu şekilde çözebilir.
  • full sürüm çıktığından beri 2 adet güncelleme almış oyun. sürekli penaltı olması, karşı karşıya pozisyonların sürekli kaçırılması hatası giderilmiş.
hesabın var mı? giriş yap