şükela:  tümü | bugün
  • 17 kasım'da app store ve google play store üzerinden satın alınıp oynanabilecek oyun.

bu oyunun 2016 versiyonunu saatlerce oynamışlığım var. bir kariyerimi 2030 yılına kadar sürdürmüştüm. hoffenheim ile şampiyonlar ligi'ni birkaç kez kazanmıştım. fm'nin pc sürümü gibi zor değil,fakat telefonda oynanabilecek en zevkli oyunlardan biri. arayüz ve oynanış olarak cm 01-02 gibi olduğunu söyleyebilirim.
    benim gibi pc kullanmayanlar,menajerlik oyunlarını sevenler için iyi bir alternatif.

oyunun en büyük eksikliği türkiye ligi'nin olmaması idi. bu versiyonda türkiye ligi'nin de yer alacağına dair ekran görüntüsü paylaşıldı.

fiyat konusunda dört dörtlük değil. 2016 versiyonu 24 liradan satılıyordu. ben enpara indirimi ile 12 liraya almıştım.
    fakat oyun parasının hakkını veriyor.

cm 01-02 hayranları için -ayrıntı seviyesi olarak fmm eksik kalsa da- güzel bir seçenek, öneririm.
  • otobüste, işte, okulda, tuvalette oynaması son derece zevkli olan oyun.

2016 dan farklı ne var derseniz staff ekibini siz belirleyebiliyorsunuz gözlemleme olayı güncellenmiş bu sayede. transferler zorlaşmış bilgisayar versiyonundaki gibi bazı oyuncular takımınızı yetersiz bulursa gelmiyor. kiralama olayında satın alma opsiyonu gelmiş. ve en muhteşemi türkiye ligleri eklenmiş. oyuncular çok da iyi olmamasına rağmen dört beş sezon sonunda destan yazabilirsiniz.

fiyatı android için 27 lira. değer mi evet değer fm severler için hızlı oyun vaadini yerine getiriyor.
  • vincent aboubakar'ın ilk sezon da 32 maçta 29 gol ve 9 asist gibi bir performansı var.. insan gerçekten hayret ediyor..
  • baglandigim oyun.

normal fm cok daha detayli ve fazla zaman aliyor. bilgisayar basinda oturup oyuna harcayacak zamanim yok ama mobile olunca afedersiniz tuvalette bile hizlica 2-3 mac oynayabiliyorum.

burnley ile ilk sezonumda ligde 7. olsam da fa cup ve community shield'i aldim. kiralik oyuncularla degirmen donduruyorum.

bu sezon daha iyiyim ancak kupa, lig ve avrupa ligi ayni anda goturmek benim gibi kucuk bi takim icin cok zor.

buyuk takimlara karsi favori taktigim ileriye poacher forvetimi koyup, mentality'i defensive yapip, kisa paslar ile man behind ball ve counter attack oynamak.

gercekten oyunu cok guzel kitliyor bu taktik, tam bir konyaspor'a donusuyorsunuz bir anda.

ufak takimina kanat tavsiyesi isteyen olursa yesillendirebilir.
  • cracked olarak denemek icin indirdigim fakat fake isimler ile karsilastigim oyun.

merak ettigim orjinali de böyle mi degil mi? eger böyleyse sadece pc'de oynarim gercek isimler ile büyük ihtimal.

edit: orjinalinde isimler dogruymus dedi bir kac yazar.
  • dil sorununu çözen suserler yeşillendirsin lütfen.