• 30 liralık fiyatı, içerdiği çok az yenilik ile, ama ilk kez türkçe olarak ios’ta an itibariyle yayınlanmıştır. ben fiyatını çok buldum. aralık gibi indirime girer, o zaman alırım.

artısı eksisini yazmaya dahi gerek yok. 10 yıldan fazladır aynı bir oyunu satıyorlar. psp’de başlayan seri, akıllı telefonlarda devam ediyor işte.
  • ios icin yayinlanmis olan oyun. ancak kendisi ile ilgili bir bilgim yok, 30 tl gibi bir fiyati var suan app store da. oynayan veya bilgi verebilecek suserler bir tık uzağınızdayim.
  • bir mobile oyuna göre biraz pahalı çıkmış oyundur. indirime girmesi halinde denemeyi düşünürüm.
  • galatasaray kariyerimle 4.sezonuma basladigim ve saka degil, cm 01-02 tadi aldigim oyun. maci spiker modunda izliyorum. oyuncu satin almak ve kiralamak gayet gercekci. yapay zeka da gayet iyi. genc oyuncu bulup parlatip satmak da mumkun. sarj konusunda da cok yipratici sayilmaz. note8 ile oynadigimi da belirteyim. 25 liraya almistim yanlis hatirlamiyorsam, eski bi cm/fm'ciden siddetle tavsiyedir.
  • fenerbahçe kariyerime yeni başladığım oyun. 2017'ye oranla daha hızlı çalıştığını söyleyebilirim. yanında bir de star wars oyununu hediye olarak verdi. iki oyun 8,99 $`a gelmiş oldu. oyunu sürdürdükçe bu entry'i editleyeceğim.
  • yav aralık bitti ocak’a girdik, tablet versiyonu bile indirime girdi, bu oyun 1 lira inmedi. bende inat ettim almıyorum ama neredeyse hergün fiyat kontrolü yapıyorum, iş artık inada bindi.

hayır bu saatten sonra 15 lira olsa ne yazar, oyunu ilk çıktığında almış olsaydım kariyer nerelere gelirdi.

ama bu sene oldu işte bir inatlaşma ve halen 2017 versiyonuna devam ediyorum. inicek ulan o fiyat!
  • hala indirime girmemiş oyun . kararsız kaldım alıp almamak konusunda
  • google play store'da indirimle 6 günlüğüne 11.99 olmuş olan oyundur.
  • bugün indirime girmiş, app store’da 40 liradan 23 liraya düşmüş oyundur. sanırım indireceğim inşallah memnun kalırım.
  • 2019 olani ne zaman cikar merak ettigimdir. hasta bir cm 01-02 fanı olarak kendisine 25 lira vermek deger mi? ya da direkt 2019 u mu bekleyeyim?

edit: entryi yazdiktan 2 dk sonra oyunu indirdim. butun bos zamanlarimda oyun acik. masaustu versiyonu gibi detayli ince ayarlar yok. sanki td olarak cok birsey katmiyorum gibi hissediyorum oyunculara. ama yine de yeni oyuncu kesifleri icin deger.
hesabın var mı? giriş yap