şükela:  tümü | bugün
  • ayakları güzel değildir, nasırlıdır.
  • kendisi 120 kilo da olsa evlenme teklif ederim. ya şimdi o kadar da değil belki de diyete teşvik ederim önce belki ne bileyim.
  • bu kızların rakıyı da sek içtikleri rivayet olunur.
  • beni her turlu kizin var olduguna inandirabilirsiniz. iyi araba kullanan, pes oynayan, dizi izlemek yerine futbol maci seyreden, sevgilisine dogum gununde xbox alan... hepsine zor ama belki de vardir boyle bir kiz derim, hayallerimde yasatirim, ozlemini cekerim. ama football manager oynayan bir kizin var oldugunu bana hic bir guc inandiramaz.
  • böylesi artık bıyıklı , makine yada inşaat mühendisliği öğrencisi erkek muhabbetlerine sonuna kadar hakim modelindeki kız türüdür.

uyarılar üzerine : küçük istisnalar harici.
  • hattrick oynayan kız şeklindeki versiyonu türkiye topraklarında bulunmaktadır.

(bkz: #13075955)
  • eğer eli yüzü düzgün bir tanesini bulursam anında evlenme teklif edeceğim kız. tabi onca talibi olacağı için işim bayağı zor olacak.
  • - aşkım wonderkid buldun mu ya 2011'de?
    + yok ya valla forumlara da baktım bu yıl yok hiç iç açıcı eleman.
    - ben buldum bak gir velez'de corrado diye bir herif var finishing 20. composure 18 strength 19 süper ya. 20 maçta 35 gol atmış. 8.02 rating ile oynuyor.
    + ...
    - daha bitmedi bak sağ bek buldum bir tane daha...

böyle bir diyalog olur mu amına koyim? ingiltere'de falan belki vardır. türkiye'de %00.1 ihtimalde olan kızdır.
  • gerçekte olmadığını düşündüğüm insan türü. hani pes, fifa oynayan kız arkadaşlarım oldu da, fm oynayana hiç denk gelmedim. denk gelen vardır elbet.
  • oha lan, var böyle bir kız.
    dün gördüm, bağdat caddesi'ndeki pyramid cafe'de. süperdi lan, açmış oyunu fenerbahçe'yi yönetiyordu, yanında nargilesi, türk kahvesi falan. hafif de bağdaş kurarak oturmuştu, biraz fazla maskülen, biraz lezbiyen bir havası vardı ama yani sonuçta footbal manager oynayan kızdı işte.