şükela:  tümü | bugün
 • horde mensuplarının savaşa giderken çığırdığı nara.
  gazdır.
  (bkz: world of warcraft)
  (bkz: horde)
 • horde un bg lerin çoğunu kazanma sebebi, yok ki allylerin şöyle adrenalin artışı yaratmaya muktedir bir değişleri.
 • "horde için!" manasına gelir.

  bilimum "çirkin" ve "kötü" orc, tauren, troll, undead güruhunun; elf, human, dwarf, gnome ve türevi, zavallı "iyi" ve saftirik ırklara karşı olan hınçlarını kıyımla aksiyona dökerken bağırdığı savaş çığlığıdır... *
 • wsg de tek başıma düşman üssüne ön kapıdan dalarken "napıyom ben, tek başıma nereye, ölücem şimdi" düşüncelerei içerisinde ilerlerken, farkına varmadan yanıma gelen orc warriorun bağırarak sarf ettiği cümle.

  bu andan itibaren insanda korku kesinlikle kalmıyor ve o iki kişi içerdeki herkesi yeterli süre oyalıyor, destek geliyor ve huzur içinde ölüyorsun...

  hordenın en buyuk artısıdır, ceket arkasına yazdırmak gerekir.

  for the horde
 • düşük lvl li bir bölgede moonwell aranırken pm açılır birden ve lvl 24 bir oyuncudan şu mesaj gelir;

  -lvl 60 elf hunter comes to your possition
  +thx m8
  -for the horde

  işte oyun içinde insanın kanının kıpırdadığı bir an daha, hiç alliance oynamayan benim gibi oyuncular için, muhteşem bir cümledir.
 • horde'un eski oyuncularının felsefesini en güzel açıklayan cümle. burning crusade oyuncuları horde nüfusunu kabartmadan önce her horde oyuncusunun ağzından duyabilirdiniz bunu. gankleniyor musunuz? arkanızdan yetişen warrior'un charge sesiyle ve üstündeki kırmızı yazıda bu narayı görebilirdiniz. battleground'da beş kişiye karşı tek başınıza bayrak mı savunuyorusunuz? graveyard'dan yetişen 2 oyuncunun cesaret veren çığlığıyla daha da azimle savaşırdınız.

  ne mi oldu? blizzard oldu. artık benim macrolarımda bile bu nara yok. aah ahh.
 • stormwind'de "king varian wrynn"'ı tokatlayarak, ironforge da "king magni bronzebeard"ı gülüp eğlenerek "/slap" efektleriyle yumruk-tekme içinde bırakarak, darnassus ta "high priestess tyrande whisperwind" i kulaklarından tavana asarak ve exodar'da "prophet velen" i kısa camel almaya göndererek, bir kez daha "horde" gerçeğini ally'lara gösterdiğimiz "achievement." en fenası koca koca kralların cesetlerini "cannibalize" ile çiğ çiğ yiyen undeadlerdi ki, "yazık lan bu alliance a" cümlesini tekrar tekrar kurdurdu.

  (bkz: emrah ko$ kralını kesiyorlar)