şükela:  tümü | bugün
  • 6s'te ilk olarak görüntülenmiş mi denenmiş mi olaylar olaylar..

http://9to5mac.com/…cuts-faster-actions-across-ios/
  • akıllı telefon dünyasında devrim yaratacak teknolojidir, yürür gider buraya yazıyorum ..
    daha sonradan alakalı konularda "ben demiştim" mention ı olacak.
  • iphone 6s'ten önce huawei'e gelmiş olan teknoloji.
  • (bkz: huawei mate s)
  • yaklaşık 8 yıldır iphone kullanıcısıyım. sırasıyla 3g-4-5 kullandım, 6 aydır da 6s kullanıyorum. bana göre daha önceki hiçbir yenilik kullanım kalitesini bu teknoloji kadar arttırmamıştı.
  • bir ben mi bu teknolojik devrimi anlamadım dediğim sistem. günlük kullanımda aklıma dahi gelmiyor. mail simgesine kuvvetli basıp tüm gelenlere bak ya da telefon simgesine kuvvetli basıp kişi ekle gibi kısayolların hiç bir şekilde aklıma gelmediği, alışık olduğum iphone kullanım şekli ile simgeye tıklayıp o kök dizinden devam ettiğim sistem. neyi kolaylaştırdı? ya da devrim niteliğinde ne sundu? pek anlamış değilim. ios'u hiç bir işletim sistemine değişmem o ayrı ama niteliğine çok bir şey kattığına inanmıyorum.
  • 2 yil oldu, kimsenin umurunda degil
  • bir boka yaramayan teknoloji.
    iphone 7 de hic bir isime yaramiyor.
  • iphone da uzun süredir kullandığım özellik. alışınca kullanımım kolaylaştı. bu sayede home tuşunun kullanım ömrü arttı. çünkü uygulamalar arasında gezmek veya kapamak için home tuşunu çok kullanıyordum bazan da farkında olmadan bemli parmakla kullanıyordum. bu yüzden iki kez arıza yüzünden değişim vs ile uğraştım. artık benim için çok etkili olan bu özellik ios11 ile gitti. ios10 a dönmeyi planlıyordum ki internette yayılan haberlere göre güncelleme ile ios11 e gelecekmiş. teknik nedenlerden dolayı yeni versiyona geçici olarak eklenmemiş.