şükela:  tümü | bugün soru sor
662 entry daha
 • mevcut fiyat listesiyle 2019’un fiyaskosu olur. peynir ekmek gibi satan golf’te bile indirim var; focus’ta yok. yeni kasa fiyatına eski kasa araç satmaya çalışıyorlar hala.
 • opsiyonlarıyla birlikte st-line aslında güzel bir c segment seçeneği olabilirdi ama bu fiyatlarla çok zor. yukarıda da yazılmış boş beleş reklam yıldızlarına 3 milyon tl saçmak yerine fiyatlarda indirim yapsalar daha fazla satma ihtimalleri vardı. bakalım haziranda türkiye'ye gelecek olan active modelinin fiyatı nasıl olacak?
 • işçilerini zorunlu ücretsiz izine çıkarırken, reklamında oynayan bir oyuncu için 3 milyon tl ödenen ford otosan'a ait otomobil modeli.

  (bkz: ford otosan/@sorun sende degil bende)

  https://patronlarinensesindeyiz.org/…kapi-sorulari/
  https://patronlarinensesindeyiz.org/…irsatcisi-koc/
 • 3 milyon liralık reklam yaptığı için eleştirilmiş (ki ben çok çok daha fazla harcadıklarını düşünüyorum). bir otomobil için 200bin lira toplayamayan müşteriler için 3 milyon çok büyük bir para gibi görünüyor. bu parayı reklama değil de sattığı arabalara indirim diye uygulasa (!) ne güzel olurdu değil mi :)

  yılda 30.000 satsa 3.000.000 / 30.000 = 100 lira indirim kazandınız. başka sözüm yok :)

  not: yukarıda yazdıklarım için marka yalakası ve patron sevicisi ilan edildim. bunlar hep sevgi eksikliğinden, o arkadaşa sevgilerimi sunuyorum :)